30 września godzina 16:30, stadion TS Gwarek – MŁODZICY

TS Gwarek Tarnowskie Góry – UKS Unia Strzybnica 1:2 (0:2)

bramka: Rytczak

Gwarek: Zielonka, Doniec, Mazurkiewicz, Kulig, Skotarski, Trela, Dubas, Siwy, Tomecki, Seweryn, Szymański, Tomaszyniec, Surma, Szymocha, Marcol, Twardowski, Rytczak

 

 

1 października godzina 11:00 – TRAMPKARZE

KS Nitron Krupski Młyn – TS Gwarek Tarnowskie Góry 0:0

Gwarek: Meiser – Jamka, Kawczyński, Jakóbik, Schulz, Ziemianek, Pietrzyk, Badura, Grzeszkiewicz, Pawłowski, Majecki oraz Kazimierczyk, Pytlik, Warecki, Gołkowski

 

 

2 października godzina 9:00, stadion TS Gwarek – JUNIORZY MŁODSI

TS Gwarek Tarnowskie Góry – TSPN Nadzieja Bytom 15:0 (8:0)

bramki: Lemke x7, Korzus x4, Dworaczek x2, Wojdat, Pośpiech

Gwarek: Kabata (41′ Dębicki) – Gałuszka (41′ Golus), Haba, Pośpiech (45′ Bujanowski), Strzałkowski (41′ Moczek), Szwajnoch (41′ Skrabania), Korzus, Wojdat, Musialik, Dworaczek, Lemke

 

 

2 października godzina 15:00 – SENIORZY

GKS „GieKSa” II Katowice – TS Gwarek Tarnowskie Góry 0:1 (0:0)

bramka: 63′ Rosiński

Gwarek: Wiśniewski – Curyło, Dzido, Cymerys, Śliwa, Kuliński, Timochina, Rosiński, Górka (46′ Hewlik), Jarka, Makowski (83′ Korzeniowski)

 

 

2 października godzina 15:00 – ORLICY

TS Polonia II Bytom – TS Gwarek Tarnowskie Góry 12:2 (5:1)

bramki: Trociński x2

Gwarek: Durecki, Myśliwski, Klaja, Krzymiźniak, Lisek, Kuś, Manowski, Szołtysik, Klimek, Trociński, Pietryga

 

 

5 października godzina 16:00 – SENIORZY (Puchar Polski)

DKS Czarni Kozłowa Góra – TS Gwarek Tarnowskie Góry 1:9 (0:4)

bramki: 15′, 85′, 86′ Polis, 22′, 27′, 33′, 55′ Polak, 75′, 88′ Makowski

Gwarek: Rosół – Śliwa (46′ Curyło), Mrozek, Korzeniowski, Górka, Rosiński (46′ Timochina), Polak (75′ Dzido), Pstuś, Sikora, Hewlik (60′ Makowski), Polis

 

 

6 października godzina 16:30, stadion TS Gwarek – MŁODZICY MŁODSI

TS Gwarek Tarnowskie Góry – UKS Bobry Bobrowniki 7:0 (3:0)

bramki: Gowik x2, Sznura x2, Klimek, Pietryga, Wójcik

Gwarek: Łęgosz, Nowak, Gowik, Jaros, Kaczmarek, Karcz, Klimek, Pietryga, Smoła, Sznura, Trociński, Widera, Wójcik, Gawliczek

 

 

6 października godzina 16:30, Orlik przy Kolejówce – ORLICY MŁODSI

TS Gwarek Tarnowskie Góry – UKS Bobry Bobrowniki 6:1

Print Friendly

Dodaj komentarz