Dziewiąta edycja corocznego meczu towarzyskiego pomiędzy Samorządowcami Powiatu Tarnogórskiego, a Przedsiębiorcami i przyjaciółmi Gwarka przeszła do historii. Po raz czwarty z rzędu w tej przyjacielskiej rywalizacji zwycięzcami okazali się Samorządowcy, którzy pokonali Przedsiębiorców aż 6:1. Mecz, który poprzedził sobotnią rywalizację pierwszej drużyny Gwarka z Klubem Sportowym Panki nie zawiódł, i był jak się okazało dobrym przedsmakiem IV-ligowej potyczki.

 

Zdjęcia z meczu Samorządowcy vs. Przedsiębiorcy (fot. Marzena Stanek): TUTAJ.

 

Kolejny raz możemy się cieszyć z tego, iż frekwencja wśród uczestników meczu nie zawiodła. Na boisku kolejny rok z rzędu zameldowali się Władze Miasta, Władze Powiatu, pracownicy Starostwa czy Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach. Na przeciwko nich stanęli Sponsorzy naszego Klubu, a także Władze Gwarka wraz z byłymi zawodnikami. Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze, ale nie brakowało także zadziorności w dążeniu do zdobycia gola, a także śmiesznych sytuacji na placu gry. Przedsiębiorcy planu na pokonanie Samorządowców będą musieli odłożyć do następnego roku, gdyż czwarty raz z rzędu zeszli z boiska pokonani. Tym razem Samorządowcy strzelili sześć bramek, a stracili tylko jedną. Najważniejsze w piątkowe wczesne popołudnie było jednak to, iż wszyscy uczestnicy mogli nieco odetchnąć od codziennych spraw zawodowych i spotkać się z kolegami nie w miejscu pracy, ale na boisku piłkarskim.

 

My ze swojej strony chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w sobotnim meczu. Dziękujemy, że byliście w ten dzień z nami. Zapraszamy na kolejną odsłonę meczu, która tradycyjnie już odbędzie się za rok!

 

SAMORZĄDOWCY – PRZEDSIĘBIORCY 6:1 (2:1)

bramki:

1:0 – Adam Chmiel, 2:0 – Bartłomiej Wylenżek, 2:1 – Krzysztof Kostka (karny), 3:1 – Piotr Skrabaczewski, 4:1 – Marcin Matejczyk, 5:1 – Zbigniew Jarka, 6:1 – Józef Korpak

 

SAMORZĄDOWCY: Piotr Skrabaczewski, Adam Chmiel, Jarosław Wasążnik, Piotr Machura, Piotr Latacz, Janusz Wtorek, Jarosław Obora, Marcin Matejczyk, Rafał Ulfik, Józef Korpak, Marian Szukalski, Mariusz Kupny, Zbigniew Jarka, Krzysztof Siwy, Paweł Jezierski, Bartłomiej Wylenżek, Mirosław Burczyk.

 

PRZEDSIĘBIORCY: Marek Porada, Krzysztof Kostka, Wojciech Wróbel, Tomasz Skrzypiec, Adrian Chabior, Szymon Gajda, Krzysztof Górecko, Jarosław Kasza, Tomasz Mocek, Lucjan Ibrom, Bartłomiej Podolski, Jacek Gryc, Rafał Well.

Print Friendly

Dodaj komentarz