Zapraszamy wszystkich kibiców do naszego sklepiku, gdzie można już nabyć pierwszą część klubowych gadżetów. Nadmieniamy, iż jest to tylko wstęp do tego, co w najbliższym czasie pojawi się w szerokiej ofercie sklepu kibica Gwarka Tarnowskie Góry. Pamiętajmy, iż w tym roku nasz Klub obchodzi 65-lecie istnienia.

 

Do Państwa dyspozycji w pierwszej części oddajemy koszulki klubowe Gwarka z sezonu 2017/2018. Do sprzedaży trafiły zarówno koszulki domowe, jak i wyjazdowe. Są to oryginalne koszulki firmy Adidas, dokładnie takie, w jakich nasi zawodnicy walczą o punkty w swoim debiutanckim sezonie w III lidze. Cena koszulki to 139 zł.

koszulki_meczowe1718 (1024x576)

koszulka_meczowa_2018-zolta (1024x576)

 

Do naszego sklepu wróciły także długo oczekiwane przez kibiców czarne t-shirty z herbem Gwarka. Tył koszulki natomiast przedstawia historyczną Kopalnię Zabytkową w Tarnowskich Górach, wplecioną w nazwę naszego Klubu. Tym razem do sprzedaży trafiły także t-shirty przeznaczone dla tej piękniejszej części trybun. Zarówno wersja męska jak i damska kosztują 35 zł.

t-shirt_czarny

 

Rozmiarówka, a także inne pozycje z naszego sklepu kibica dostępne są pod tym linkiem: TUTAJ.

Jeszcze w tym miesiącu do naszego sklepu kibica trafią szaliki, kubki, silikonowe opaski na rękę czy jubileuszowe proporczyki oraz odznaki kolekcjonerskie. O wszelkich nowościach będziemy informować Państwa na naszej stronie internetowej.

 

Serdecznie zapraszamy!

1 komentarz

  • izydor 12 / 02 / 2018 Odpowiedz

    brawo to inny Gwarek niż 10 lat temu

Dodaj komentarz