Pierwszym, nowym zawodnikiem Gwarka Tarnowskie Góry podczas zimowego okienka transferowego został 19-letni Konrad Pipia. Młody zawodnik, który z drużyną z Tarnowskich Gór trenował już od dłuższego czasu został do końca sezonu wypożyczony z GKS-u Tychy.

 

Urodzony w Tychach zawodnik to wychowanek Gromu Tychy, który w wieku dwunastu lat trafił do Akademii Piłki Nożnej GKS-u Tychy. Z drużyną obecnego pierwszoligowca przechodził przez kolejne roczniki grup młodzieżowych, a regularna gra oraz postępy w karierze zawodnika sprawiły, iż w marcu ubiegłego roku Konrad popisał pierwszy profesjonalny kontrakt z GKS-em. Tegoroczny sezon nowy nabytek naszej drużyny rozpoczął w drugiej drużynie GKS-u, w której w rozgrywkach drugiej grupy IV ligi śląskiej wystąpił we wszystkich czternastu meczach ligowych, a także jednym pucharowym. Warto zaznaczyć, iż wszystkie te spotkania Konrad rozpoczął w wyjściowej jedenastce swojej drużyny, będąc w każdym meczu jej pewnym punktem. Wierzymy gorąco, iż w swoim nowym klubie posiadający status młodzieżowca Konrad również będzie ogrywał ważną rolę. Nowy zawodnik Gwarka występuje na boku zarówno obrony, jak i pomocy.

 

Naszego nowego zawodnika witamy w Gwarku i jednocześnie życzymy mu samych udanych spotkań w barwach tarnogórskiej drużyny!

Dodaj komentarz