Tabela ligowa

Sezon 2019/2020

PKlubMWRPGZGSBILANSPKT
118114334171737
218103531181333
31887334201430
4189363024630
5188552420429
6189272731-429
7188463126528
8188373530527
9187652420427
10188283035-526
11186752219325
12186662426-224
13185763331222
14186482932-322
15184772228-619
161811161723-614
171835102031-1114
18180414745-384

Zawodnicy

TS Gwarek Tarnowskie Góry 2019/2020

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiWzrostWagaRozegrane meczeGole samobójczeIlość minut
Tomasz PolakObrońca1030185801501229
Adrian PytlikPomocnik0000183792026
Mateusz MazurekPomocnik120017269160969
Kamil CholerzyńskiPomocnik0140178751601358
1Jakub ToborBramkarz000018769000
4Adam DzidoObrońca1090195901401260
7Jakub GrycPomocnik000017368000
9Patryk JoachimNapastnik232018170140440
10Patryk TimochinaPomocnik0010182751501133
11Dawid JarkaNapastnik3400182801701017
12Mateusz RosółBramkarz00001938720180
14Konrad PipiaObrońca1370175751701509
16Sebastian DworaczekPomocnik0000172646056
17Sebastian SiwekPomocnik0000176711074
17Oskar ZiemianekObrońca000017872000
18Sławomir PachPomocnik121018175100338
20Jakub DylągObrońca0120176701601097
21Rafał KulińskiPomocnik4610182661801515
22Szymon PrzystalskiObrońca01101908990599
23Andrzej WiśniewskiBramkarz0000189821601440

Po rundzie jesiennej 2019/2020 odeszli:

ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiWzrostWagaRozegrane meczeIlość minut
Damian KowalczykPomocnik0010--584
Dawid FojcikPomocnik0010--497
Kamil BętkowskiPomocnik52301787315966
Kevin KołodziejObrońca1000194853140
Przemysław OziębałaPomocnik30401807714844
Sebastian PączkoPomocnik804018375171414
Łukasz StosiekPomocnik00001857400

Rozegrane spotkania

Mecze TS Gwarek 2019-2020

DataMeczGodzinaWynikiOpis
2019-08-03 17:00:103 sierpnia 2019 Gwarek Tarnowskie Góry - Śląsk II Wrocław 17:00:1017:000 - 3Podsumowanie
2019-08-10 17:00:2710 sierpnia 2019 Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica 17:00:2717:002 - 1Podsumowanie
2019-08-17 17:00:5517 sierpnia 2019 Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry 17:00:5517:003 - 2Podsumowanie
2019-08-24 17:00:2824 sierpnia 2019 Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice 17:00:2817:001 - 0Podsumowanie
2019-08-31 17:00:1631 sierpnia 2019 ROW 1964 Rybnik - Gwarek Tarnowskie Góry 17:00:1617:003 - 2Podsumowanie
2019-09-10 15:30:0910 września 2019 Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom 15:30:0915:301 - 1Podsumowanie
2019-09-14 16:00:4014 września 2019 Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry 16:00:4016:003 - 3Podsumowanie
2019-09-21 16:00:4021 września 2019 Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Chorzów 16:00:4016:002 - 0Podsumowanie
2019-09-28 13:00:1328 września 2019 LZS Starowice Dolne - Gwarek Tarnowskie Góry 13:00:1313:001 - 4Podsumowanie
2019-10-05 15:00:035 października 2019 Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice 15:00:0315:002 - 1Podsumowanie
2019-10-12 14:00:4212 października 2019 Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry 14:00:4214:004 - 0Podsumowanie
2019-10-19 15:00:2019 października 2019 Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała 15:00:2015:003 - 0Podsumowanie
2019-10-26 14:00:4726 października 2019 Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry 14:00:4714:000 - 3Podsumowanie
2019-11-02 14:00:452 listopada 2019 Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław 14:00:4514:000 - 1Podsumowanie
2019-11-09 16:00:519 listopada 2019 MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry 16:00:5116:003 - 2Podsumowanie
2019-11-16 13:30:1216 listopada 2019 Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 13:30:1213:300 - 0Podsumowanie
2019-11-23 13:00:4723 listopada 2019 Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry 13:00:4713:001 - 3Podsumowanie
2020-03-07 13:00:197 marca 2020 Śląsk II Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry 13:00:1913:001 - 1Podsumowanie
2020-03-21 15:30:1021 marca 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg 15:30:1015:30-Podsumowanie
2020-03-28 16:00:5228 marca 2020 Ruch Zdzieszowice - Gwarek Tarnowskie Góry 16:00:5216:00-Podsumowanie
2020-04-04 17:00:434 kwietnia 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - ROW 1964 Rybnik 17:00:4317:00-Podsumowanie
2020-04-11 13:00:4411 kwietnia 2020 Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry 13:00:4413:00-Podsumowanie
2020-04-18 17:00:0918 kwietnia 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra 17:00:0917:00-Podsumowanie
2020-04-25 19:20:3925 kwietnia 2020 Ruch Chorzów - Gwarek Tarnowskie Góry 19:20:3919:20-Podsumowanie
2020-05-02 17:00:182 maja 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - LZS Starowice Dolne 17:00:1817:00-Podsumowanie
2020-05-06 18:00:136 maja 2020 Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry 18:00:1318:00-Podsumowanie
2020-05-09 17:00:249 maja 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin 17:00:2417:00-Podsumowanie
2020-05-13 18:00:0013 maja 2020 Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry 18:00:0018:00-Podsumowanie
2020-05-16 17:00:2416 maja 2020 Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry 17:00:2417:00-Podsumowanie
2020-05-23 17:00:5523 maja 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - Foto-Higiena Gać 17:00:5517:00-Podsumowanie
2020-05-27 18:00:1827 maja 2020 Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry 18:00:1818:00-Podsumowanie
2020-05-30 17:00:1030 maja 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 17:00:1017:00-Podsumowanie
2020-06-06 17:00:416 czerwca 2020 Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry 17:00:4117:00-Podsumowanie
2020-06-13 17:00:5213 czerwca 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród 17:00:5217:00-Podsumowanie

Sparingi

Sparingi 2019-2020

DataMeczGodzinaWynikiOpis
2019-07-10 17:00:1210 lipca 2019 Slavia Ruda Śląska - Gwarek Tarnowskie Góry 17:00:1217:001 - 5Podsumowanie
2019-07-13 10:30:2113 lipca 2019 LKS Czaniec - Gwarek Tarnowskie Góry 10:30:2110:300 - 3Podsumowanie
2019-07-13 17:00:0313 lipca 2019 Wawel Wirek - Gwarek Tarnowskie Góry 17:00:0317:001 - 8Podsumowanie
2019-07-20 10:00:2920 lipca 2019 Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Zawiercie 10:00:2910:000 - 2Podsumowanie
2019-07-20 14:45:0320 lipca 2019 GKS 1962 Jastrzębie - Gwarek Tarnowskie Góry 14:45:0314:453 - 1Podsumowanie
2019-07-24 18:30:3724 lipca 2019 APN Odra Wodzisław - Gwarek Tarnowskie Góry 18:30:3718:301 - 4Podsumowanie
2019-07-27 10:00:3827 lipca 2019 Szombierki Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry 10:00:3810:001 - 0Podsumowanie
2019-11-29 17:00:4229 listopada 2019 Górnik Zabrze U-18 - Gwarek Tarnowskie Góry 17:00:4217:002 - 3Podsumowanie
2019-12-07 13:30:017 grudnia 2019 Gwarek Tarnowskie Góry - Piast II Gliwice 13:30:0113:305 - 5Podsumowanie
2020-01-25 11:00:0425 stycznia 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Czaniec 11:00:0411:005 - 3Podsumowanie
2020-02-01 13:15:111 lutego 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - Sarmacja Będzin 13:15:1113:153 - 2Podsumowanie
2020-02-05 20:00:175 lutego 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - AKS Mikołów 20:00:1720:004 - 1Podsumowanie
2020-02-08 11:00:548 lutego 2020 GKS Katowice - Gwarek Tarnowskie Góry 11:00:5411:006 - 0Podsumowanie
2020-02-12 19:00:0112 lutego 2020 Slavia Ruda Śląska - Gwarek Tarnowskie Góry 19:00:0119:001 - 1Podsumowanie
2020-02-15 12:45:5615 lutego 2020 Gwarek Tarnowskie Góry - Decor Bełk 12:45:5612:452 - 3Podsumowanie
2020-02-22 13:15:4522 lutego 2020 Podhale Nowy Targ - Gwarek Tarnowskie Góry 13:15:4513:152 - 3Podsumowanie
2020-02-29 10:00:5029 lutego 2020 MFK Karvina B - Gwarek Tarnowskie Góry 10:00:5010:002 - 6Podsumowanie
Print Friendly