W piątek 11 listopada od godziny 8:15 zapraszamy wszystkich chętnych do tarnogórskiej Hali Sportowej. Przed nami kolejna odsłona Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry. Do walki o zwycięstwo w tym prestiżowym dla klubów z naszego miasta turnieju staną młodzi zawodnicy z roczników 2005 – 2010. W zawodach weźmie udział łącznie osiem drużyn. Organizatorem turnieju 

Czytaj więcej

3 listopada godzina 16:30 – ORLICY HKS Odra Miasteczko Śląskie – TS Gwarek Tarnowskie Góry 4:9 (0:5) bramki: Szołtysik x3, J. Wójcik x2, Kuś x2, Myśliwski, Krzymiźniak     5 listopada godzina 9:00 – MŁODZICY MŁODSI UKS Bobry Bobrowniki – TS Gwarek Tarnowskie Góry 2:2 (1:1) bramki: Pietryga, samobójcza Gwarek: Nowak, Łęgosz – Gowik, Sznura, 

Czytaj więcej

28 października godzina 15:30, stadion TS Gwarek – MŁODZICY TS Gwarek Tarnowskie Góry – KS Górnik Bobrowniki Śląskie 5:0     29 października godzina 11:00 – TRAMPKARZE LKS Orzeł Nakło Śląskie – TS Gwarek Tarnowskie Góry 0:2 (0:1) bramki: Pawłowski, Grzeszkiewicz Gwarek: Miska – Pest, Kawczyński, Jakóbik, Pytlik, Tarnowski, Pietrzyk, Ziemianek, Majecki, Pawłowski, Badura oraz 

Czytaj więcej

21 października godzina 16:00 – MŁODZICY TS Szombierki Bytom – TS Gwarek Tarnowskie Góry 5:1 (2:1) bramka: Trela Gwarek: Zielonka, Mazurkiewicz, Skotarski, Kulig, Trela, Dubas, Tomecki, Tomaszyniec, Wandzik, Siwy, Spojda, Szymański, Czernecki, Surma, Szymocha     22 października godzina 9:30 – MŁODZICY MŁODSI MKS Olimpia Piekary Śląskie – TS Gwarek Tarnowskie Góry 5:0   22 

Czytaj więcej

14 października godzina 16:00, stadion TS Gwarek – MŁODZICY TS Gwarek Tarnowskie Góry – TSPN „Nadzieja” Bytom 1:2 (0:1) bramka: Dubas Gwarek: Czernecki, Ma. Doniec, Dziekan, Skotarski, Trela, Dubas, Siwy, Seweryn, Marcol, Zielonka, Rytczak, Twardowski, Szymański, Tomaszyniec, Szymocha, Spojda, Kulig, Tomecki     15 października godzina 10:00 – TRAMPKARZE LKS Tempo Stolarzowice – TS Gwarek 

Czytaj więcej

7 października godzina 16:30 – MŁODZICY UKS Sokół Zbrosławice – TS Gwarek Tarnowskie Góry 0:1 (0:1) bramka: Skotarski Gwarek: Czernecki, Mazurkiewicz, Dziekan, Kulig, Trela, Dubas, Tomecki, Szymocha, Siwy, Spojda, Surma, Twardowski, Szymański, Tomaszyniec, Skotarski, Marcol     8 października godzina 15:00, stadion TS Gwarek – SENIORZY TS Gwarek Tarnowskie Góry – LKS Przemsza Siewierz 2:1 

Czytaj więcej

30 września godzina 16:30, stadion TS Gwarek – MŁODZICY TS Gwarek Tarnowskie Góry – UKS Unia Strzybnica 1:2 (0:2) bramka: Rytczak Gwarek: Zielonka, Doniec, Mazurkiewicz, Kulig, Skotarski, Trela, Dubas, Siwy, Tomecki, Seweryn, Szymański, Tomaszyniec, Surma, Szymocha, Marcol, Twardowski, Rytczak     1 października godzina 11:00 – TRAMPKARZE KS Nitron Krupski Młyn – TS Gwarek Tarnowskie 

Czytaj więcej

23 września godzina 16:30 – MŁODZICY KS Silesia Miechowice – TS Gwarek Tarnowskie Góry 2:5 (1:3) bramki: Trela x2, Rytczak, Wandzik, Mikołaj Doniec Gwarek: Zielonka – Marek Doniec, Mikołaj Doniec, Dziekan, Trela, Dubas, Rytczak, Mazurkiewicz, Siwy, Tomaszyniec, Szymański, Twardowski, Skotarski, Seweryn, Surma, Wandzik, Kulig     24 września godzina 11:00, stadion TS Gwarek – TRAMPKARZE 

Czytaj więcej

16 września godzina 17:00, stadion TS Gwarek – MŁODZICY TS Gwarek Tarnowskie Góry – KTS Polonia Bytom 3:1 (2:1) bramki: Rytczak, Trela, Siwy Gwarek: Zielonka – Doniec, Dubas, Kulig, Szymański, Tomecki, Trela, Mazurkiewicz, Rytczak, Dziekan, Twardowski oraz Czernecki, Tomaszyniec, Wandzik, Szymocha, Siwy, Skotarski, Spojda     17 września godzina 10:00 – ORLICY MŁODSI LKS Piast 

Czytaj więcej

10 września godzina 11:00, stadion TS Gwarek – TRAMPKARZE TS Gwarek Tarnowskie Góry – LKS Tempo Stolarzowice 3:0 (3:0) bramki: Tarnowski x2, Pawłowski Gwarek: Jamka – Kawczyński, Jakóbik, Kazimierczyk, Tarnowski, Ziemianek, Leniec, Grzeszkiewicz, Pawłowski, Schulz oraz Majecki, Ziemniewicz, Pytlik, Warecki     10 września godzina 16:00 – SENIORZY KS Ruch Radzionków – TS Gwarek Tarnowskie 

Czytaj więcej