TS GWAREK

Towarzystwo Sportowe “Gwarek” Tarnowskie Góry

Rok założenia klubu: 1953

Data założenia TS Gwarek : 31.10.2000 rok

wiosna_2017

 

Trener Krzysztof Górecko

krzysztof_gorecko
Data urodzenia
13 stycznia 1973
Wiek
44

TS Gwarek Tarnowskie Góry

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeIlość minut
Rafał WawrzyńczokPomocnik312012437
Piotr MakowskiNapastnik311020852
Rafał KulińskiPomocnik9950342904
Karol PstuśNapastnik310010368
Sebastian SzombierskiPomocnik002013778
Dawid HewlikNapastnik2420321338
Mateusz PolakObrońca00005154
3Alexander MrozekObrońca1171282514
4Adam DzidoObrońca3391302614
6Remigiusz CuryłoObrońca0120251821
7Dawid JarkaNapastnik14530262137
10Patryk TimochinaPomocnik1060332715
11Mateusz GórkaPomocnik4240271079
12Mateusz RosółBramkarz00004315
14Mateusz ŚliwaObrońca1360332910
16Oskar StanikNapastnik21009314
18Sławomir PachPomocnik532011739
19Tadeusz UrbainczykNapastnik840014904
20Adrian SikoraPomocnik6510291759
21Bartłomiej CymerysObrońca3230312603
23Andrzej WiśniewskiBramkarz0010322835

Wyniki

0 - 0

Bytomski Sport Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry

1 - 0

Gwarek Tarnowskie Góry - Stilon Gorzów Wielkopolski

2 - 2

Unia Turza Śląska - Gwarek Tarnowskie Góry

0 - 5

Odra Miasteczko Śląskie - Gwarek Tarnowskie Góry

3 - 0

Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław

1 - 2

Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry

2 - 0

Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród

0 - 2

Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice

1 - 1

Falubaz Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry

1 - 1

Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice Śląskie

2 - 4

Drama Zbrosławice - Gwarek Tarnowskie Góry

0 - 1

KS Olkusz - TS Gwarek Tarnowskie Góry

0 - 7

Spójnia Landek - TS Gwarek Tarnowskie Góry

4 - 0

Cracovia Kraków - Gwarek Tarnowskie Góry

14:30

Sparta Lubliniec - TS Gwarek Tarnowskie Góry

0 - 4

Śląsk Świętochłowice - TS Gwarek Tarnowskie Góry

1 - 3

Sarmacja Będzin - TS Gwarek Tarnowskie Góry

1 - 0

Wilki Wilcza - TS Gwarek Tarnowskie Góry

1 - 0

KS Decor Bełk - TS Gwarek Tarnowskie Góry

4 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - KS Decor Bełk

3 - 0

RKS Grodziec - TS Gwarek Tarnowskie Góry

2 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Poraj

1 - 1

Slavia Ruda Śląska - TS Gwarek Tarnowskie Góry

5 - 1

TS Gwarek Tarnowskie Góry - KS Panki

2 - 3

Sarmacja Będzin - TS Gwarek Tarnowskie Góry

0 - 2

Warta Zawiercie - TS Gwarek Tarnowskie Góry

0 - 1

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Radzionków

2 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik Piaski

2 - 1

Przemsza Siewierz - TS Gwarek Tarnowskie Góry

6 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - GKS II Katowice

6 - 1

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch II Chorzów

0 - 5

Raków II Częstochowa - TS Gwarek Tarnowskie Góry

3 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Szombierki Bytom

0 - 3

Nadwiślan Góra - TS Gwarek Tarnowskie Góry

4 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Piast II Gliwice

1 - 2

MKS Myszków - TS Gwarek Tarnowskie Góry

1 - 1

TS Gwarek Tarnowskie Góry - GKS II Tychy

1 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - RKS Grodziec

3 - 2

Polonia Poraj - TS Gwarek Tarnowskie Góry

1 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Slavia Ruda Śląska

0 - 1

KS Panki - TS Gwarek Tarnowskie Góry

3 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Zawiercie

0 - 1

Górnik Piaski - TS Gwarek Tarnowskie Góry

2 - 1

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Przemsza Siewierz

0 - 1

GKS II Katowice - TS Gwarek Tarnowskie Góry

1 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Sarmacja Będzin

3 - 2

Ruch II Chorzów - TS Gwarek Tarnowskie Góry

1 - 1

Ruch Radzionków - TS Gwarek Tarnowskie Góry

3 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Raków II Częstochowa

0 - 1

Szombierki Bytom - TS Gwarek Tarnowskie Góry

1 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - Nadwiślan Góra

1 - 0

Piast II Gliwice - TS Gwarek Tarnowskie Góry

3 - 0

TS Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Myszków

3 - 5

GKS II Tychy vs TS Gwarek Tarnowskie Góry