Grupa 2010

Działalność Grupy 2010 wspierająca Towarzystwo Sportowe Gwarek Tarnowskie Góry może obligować umieszczeniem Loga poszczególnego podmiotu na następujących materiałach reklamowych:

1. Koszulka główna I drużyny seniorskiej TS Gwarek Tarnowskie Góry:

koszulka-sponsor

Corocznie w ostatni czwartek czerwca odbywa się spotkanie Grupy 2010 w restauracji Brick, na którym licytowany jest wykup loga na koszulce głównej na sezon piłkarski jesień – wiosna. Licytację wygrywa podmiot, który zaoferuje najwyższą cenę. Obecnie na koszulce meczowej Gwarka oprócz zwycięskiej firmy widnieje logo miasta Tarnowskie Góry.

 

2. Koszulka główna – części boczne oraz tylne, spodenki I drużyny seniorskiej TS Gwarek Tarnowskie Góry

post-koszulka

Istnieje możliwość lokalizacji loga podmiotu na części tylnej oraz naramiennikach koszulki głównej oraz na częściach przednich oraz tylnych spodenek

 

3. Karta VIP na mecze piłkarskie

karnet-vip-awers

Najbardziej prestiżowa karta jest corocznie drukowana w ilości 300 sztuk, na której istnieje możliwość wykupienia loga podmiotu.

 

4. Karty członkowskie oraz karty kibica

karnet-normalny-awers

Corocznie przygotowywanych jest 500 kart członkowskich oraz kart kibica, na której istnieje możliwość wykupienia loga podmiotu.

 

5. Plakaty meczowe

plakat-17-18

Corocznie przygotowywanych jest 3000 sztuk plakatów umieszczanych we wszystkich możliwych miejscach powiatu tarnogórskiego od placówek publicznych po słupy ogłoszeniowe.

 

6. Bilety meczowe

bilet-17-18

Corocznie przygotowywanych 10 000 sztuk biletów wstępu na wszelkie imprezy okolicznościowe.

 

7. Kwartalnik „Gwarek Sportowy”

Istnieje możliwość wykupienia reklamy podmiotu w gazecie „Gwarek Sportowy”. Co kwartał produkowanych jest od  3 do 5 tyś. egzemplarzy gazety, kolportowanych bezpłatnie na terenie Tarnowskich Gór, okolic i nie tylko.

 

8. Kalendarz

 

kalendarz_2017-podglad-1

Corocznie w nakładzie 1500 sztuk ukazuje się kalendarz klubowy, który trafia do placówek publicznych, firm, kibiców. Na kalendarzu istnieje możliwość wykupienia loga podmiotu.

 

9. Banery wewnętrzne

Ogrodzenie wewnętrzne - banery reklamowe

Istnieje możliwość umieszczenia baneru reklamowego na ogrodzeniu wewnętrznym wokół stadionu o wymiarach 1m na 6m oraz ogrodzeniu wewnętrznym przy parkingach o wymiarach 1,5m na 5m.

 

10. Banery zewnętrzne

Expert BHP

Istnieje możliwość umieszczenia baneru reklamowego na ogrodzeniu zewnętrznym przy ul. Mickiewicza oraz ulicy Wojska Polskiego o wymiarach 1m na 5m.

 

11. Strona internetowa

sponsorzy_2017

Umieszczenie loga podmiotu może być dokonane na menu głównym jak i poszczególnych poddziałach.

 

12. Koszulki młodzieżowe

mlodziez

Istnieje możliwość umieszczenia loga podmiotu na koszulkach drużyn młodzieżowych Towarzystwa Sportowego Gwarek Tarnowskie Góry.

 

13. Artykuły sponsorowane

Gwarek Sportowy Expert BHP Gwarek Sportowy Mekona

W związku z dużym zainteresowaniem prasowym naszym Towarzystwem istnieje możliwości publikacji artykułów sponsorowanych w mediach o zasięgu lokalnym, ponadlokalnym oraz ogólnopolskim.

 

14. Imprezy okolicznościowe

gwarek60lat

W związku z organizacją dużej ilości spotkań oraz imprez istnieje możliwość objęcia patronatu nad poszczególnym wydarzeniem oraz stania się sponsorem generalnym.

 

15. Sprzęt treningowy drużyn TS Gwarek

narzutka

W związku z prowadzeniem 10 grup sportowych istnieje możliwość umieszczenia loga podmiotu na dresach, ortalionach, koszulkach oraz spodenkach treningowych.

 

16. Sprzęt sztabu szkoleniowego

Sprzęt sportowy osób pełniących funkcje w ramach sztabu szkoleniowego jest istotnym nośnikiem reklamy. W skład sztabu szkoleniowego wchodzą: trener, asystent trenera, kierownik drużyny oraz fizjoterapeutka.

 

17. Pamiątki sportowe

CKU Sorbona tył

CKU Sorbona

Istnieje możliwość umieszczenia loga podmiotu na materiałach reklamowych TS Gwarek np. smycze, kubki, gadżety ect.

 

18. Budynek klubowy

Najbardziej prestiżowa część pawilonu sportowego jest oddana do dyspozycji umieszczenia loga podmiotów najbardziej zasłużonych i przyczyniających się do upowszechniania sportu, rekreacji jak i promocji klubu oraz miasta Tarnowskie Góry.

 

19. Reklama o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym

Ze względu na dużą ilość podmiotów gospodarczych współpracujących w ramach Grupy 2010 istnieje możliwość umieszczenia loga podmiotu na terenach poszczególnych przedsiębiorców w miejscach najbardziej prestiżowych powiatu tarnogórskiego od placówek publicznych po restauracje oraz siedziby firm.

 

20. Reklama telewizyjna

gorecko_tgstacja

Istnieje możliwość promocji telewizyjnej poszczególnych podmiotów współpracujących w ramach Grupy 2010.

 

21. Reklama na banerach reklamowych

konferencja_2015

Tradycyjnie już po każdym domowym meczu mistrzowskim pierwszej drużyny TS Gwarek, organizowana jest konferencja prasowa, w której uczestniczą trenerzy obu drużyn oraz zaproszeni dziennikarze telewizyjni czy prasowi.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU Z GRUPĄ 2010!

Print Friendly