Sezon 2017/2018 jesień

 

Przybyli:

Michał Bobryk (Ruch Chorzów) – wypożyczenie

Jakub Dyląg (Górnik Zabrze) – wypożyczenie

Grzegorz Fonfara (Rozwój Katowice)

Dominik Konieczny (Górnik Zabrze) – wypożyczenie

Łukasz Niemiec (Piast Gliwice) – wypożyczenie

Sebastian Pączko (Polonia Bytom)

Jakub Sołdecki (Wisła Puławy)

Bartosz Żak (Wisła Kraków)

 

Ubyli:

Dawid Hewlik (Śląsk Świętochłowice)

Rafał Kuliński (GKS Katowice)

Piotr Makowski (Sarmacja Będzin)

Mateusz Polak (Odra Miasteczko Śląskie)

Bartosz Polis (Orzeł Miedary)

Karol Pstuś (Górnik Zabrze) – koniec wypożyczenia

Marcin Rosiński (Podlesianka Katowice)

Sebastian Szombierski (GKS Katowice) – koniec wypożyczenia

Rafał Wawrzyńczok (Rozwój Katowice via. Sparta Katowice) – koniec wypożyczenia

Grzegorz Wójcik (Śląsk Świętochłowice)

 

Sezon 2016/2017 wiosna

 

Przybyli:

Mateusz Polak (Drama Zbrosławice)

Oskar Stanik (GKS Katowice)

Sebastian Szombierski (GKS Katowice) – wypożyczenie

Tadeusz Urbainczyk (Odra Miasteczko Śląskie)

Rafał Wawrzyńczok (Rozwój Katowice) – wypożyczenie

 

Ubyli:

Mariusz Korzeniowski (Slavia Ruda Śląska)

Łukasz Polak (Nie wznowił treningów)

Bartosz Polis (Orzeł Miedary) – wypożyczenie

Marcin Rosiński (Podlesianka Katowice) – wypożyczenie

Tomasz Wlazłowski (Unia Świerklaniec) – wypożyczenie

 

Sezon 2016/2017 jesień

 

Przybyli:

Remigiusz Curyło (GKS Katowice)

Oskar Daniel (Przyszłość Nowe Chechło) – powrót z wypożyczenia

Mariusz Korzeniowski (Gwarek Ornontowice)

Rafał Kuliński (Szombierki Bytom)

Michał Lupa (Przyszłość Nowe Chechło) – powrót z wypożyczenia

Piotr Makowski (Karpaty Krosno)

Łukasz Polak (Gwarek Zabrze)

Karol Pstuś (Górnik Zabrze)

Andrzej Wiśniewski (Polonia Bytom)

Tomasz Wlazłowski (Unia Świerklaniec) – powrót z wypożyczenia

 

Ubyli:

Daniel Czapla (Śląsk Świętochłowice)

Oskar Daniel (LKS Żyglin) – wypożyczenie

Marcin Jaskiernia (Śląsk Świętochłowice)

Grzegorz Homel (koniec kariery)

Marek Kasprzyk (koniec kariery)

Adam Krzęciesa (Orzeł Miedary)

Michał Lupa (Orzeł Miedary) – wypożyczenie

Szymon Surdacki (Górnik Zabrze via Karpaty Krosno) – koniec wypożyczenia

Tadeusz Urbainczyk (Odra Miasteczko Śląskie)

Grzegorz Wójcik (Orzeł Nakło Śląskie) – wypożyczenie

 

Sezon 2015/2016 wiosna

 

Przybyli:

Szymon Surdacki (Górnik II Zabrze)

Tadeusz Urbainczyk (Ruch Radzionków)

Grzegorz Wójcik (Andaluzja Brzozowice-Kamień)

 

Ubyli:

Rafał Kucza (wyjazd za granicę)

Michał Lupa (z drużyny juniorów – LKS Przyszłość Nowe Chechło) – wypożyczenie

Tomasz Wlazłowski (LKS Unia Świerklaniec) – wypożyczenie

 

 

Sezon 2015/2016 jesień

 

Przybyli:

Daniel Czapla (Górnik Wesoła)

Oskar Daniel (Górnik Zabrze Juniorzy)

Adam Dzido (Szombierki Bytom)

Mateusz Górka (UKS Ruch Chorzów)

Dawid Hewlik (UKS Ruch Chorzów)

Dawid Jarka (Energetyk ROW Rybnik)

Marcin Jaskiernia (Grunwald Ruda Śląska)

Marek Kasprzyk (Szombierki Bytom)

Rafał Kucza (Górnik II Zabrze)

Bartosz Makielak (z drużyny juniorów)

Alexander Mrozek (Gwarek Zabrze)

Sławomir Pach (Szombierki Bytom)

Marcin Rosiński (Szombierki Bytom)

Mateusz Rosół (Szombierki Bytom)

Adrian Sikora (Górnik II Zabrze)

Mateusz Śliwa (Szombierki Bytom)

Tomasz Wlazłowski (z drużyny juniorów)

 

Ubyli:

Jarosław Bąk (Concordia Knurów)

Artur Filipiak (Gwarek Zabrze via Slavia Ruda Śląska) – koniec wypożyczenia

Sebastian Foszmańczyk (Gwarek Ornontowice)

Szymon Gawlinski (Orzeł Nakło Śląskie)

Dawid Janic (Gwarek Zabrze) – koniec wypożyczenia

Hubert Jaromin (MLKS Woźniki)

Mariusz Korzeniowski (Gwarek Ornontowice)

Sebastian Majecki (Orzeł Miedary)

Adrian Masarczyk (Orzeł Miedary)

Artur Opeldus (AKS Niwka Sosnowiec)

Marcel Panak (Orzeł Miedary)

Dawid Pietrzyk (wolny zawodnik)

Ireneusz Poloczek (Gwarek Ornontowice)

Łukasz Witor (MLKS Woźniki)

 

 

Sezon 2014/2015 wiosna

 

Przybyli:

Piotr Ibrom (Orzeł Nakło Śląskie) – powrót z wypożyczenia

Artur Opeldus (Polonia Poraj)

Dawid Pietrzyk (UKS Ruch Chorzów)

Łukasz Witor (Slavia Ruda Śląska)

 

Ubyli:

Patryk Brózda (Odra Miasteczko Śląskie) – wypożyczenie

Artur Dobrzyński (wyjazd za granicę)

Łukasz Eliasz (Orzeł Nakło Śląskie)

Tomasz Gajda (kontuzja)

Piotr Ibrom (Odra Miasteczko Śląskie)

Mateusz Urbanowicz (Orzeł Nakło Śląskie)

Sezon 2014/2015 jesień

 

Przybyli:

Jarosław Bąk (WKS Wieluń)

Mariusz Korzeniowski (Ruch Radzionków)

Łukasz Eliasz (Sokół Orzech)

Mateusz Urbanowicz (Sokół Orzech)

Dawid Janic (Gwarek Zabrze)

Artur Filipiak (Gwarek Zabrze)

Hubert Jaromin (Szombierki Bytom)

Szymon Gawlinski (Orzeł Nakło Śląskie)

Artur Dobrzyński (GSF Gliwice)

Patryk Timochina (Silesia Miechowice) – transfer definitywny

Patryk Brózda (Unia Świerklaniec) – powrót z wypożyczenia

 

Ubyli:

Michał Ochałek (Silesia Miechowice)

Piotr Ibrom (Orzeł Nakło Śląskie) – wypożyczenie

Wojciech Kowalski (Gwarek Zabrze via Fortuna Gliwice) – koniec wypożyczenia

Marcin Wujek (Orzeł Babienica/Psary)

Artur Jabłoński (WKS Wieluń)

Maciej Polis (Iskra Lasowice)

Tymoteusz Tankowski (Górnik II Zabrze)

 

Sezon 2013/2014 wiosna

 

Przybyli:

 

Ubyli:

Patryk Brózda (Unia Świerklaniec) – wypożyczenie

Karol Kajda (Orzeł Miedary)

Piotr Krakowiak (Górnik II Zabrze via Odra Miasteczko Śląskie) – koniec wypożyczenia

 

Sezon 2013/2014 jesień

 

Przybyli:

Wojciech Kowalski (Gwarek Zabrze) – wypożyczenie

Piotr Krakowiak (Górnik II Zabrze) – wypożyczenie

Kamil Lamla (Ruch Radzionków)

Tymoteusz Tankowski (MOSiR Stal Zabrze)

Patryk Timochina (Silesia Miechowice) – wypożyczenie

Maciej Polis (Orzeł Miedary)

 

Ubyli:

Daniel Brzezina (Orzeł Nakło Śląskie)

Damian Chomiuk (kontuzja)

Mateusz Janusz (FC Overberge) – Niemcy

Adrian Kozieł (wyjazd za granicę)

Robert Szlenk (Warta Zawiercie)

Tadeusz Urbainczyk (Ruch Radzionków) – koniec wypożyczenia

 

Sezon 2012/2013 wiosna

 

Przybyli:

Damian Chomiuk (Gwarek Zabrze)

Artur Jabłoński (WKS Wieluń)

Michał Ochałek (Warta Kamieńskie Młyny)

Robert Szlenk (UKS Ruch Chorzów)

 

Ubyli:

Mateusz Praski (Sokół Orzech)

Marcin Stanicki (bez klubu)

Grzegorz Stolarczyk (Orzeł Nakło Śląskie)

Piotr Wrzask (kontuzja)

 

Sezon 2012/2013 jesień

 

Przybyli:

Daniel Brzezina (Ruch Radzionków)

Bartłomiej Cymerys (Stal Rzeszów)

Adrian Kozieł (Szczakowianka Jaworzno)

 

Ubyli:

Bartłomiej Bień (UKS Unia Strzybnica)

Paweł Kańtoch (Warta Kamieńskie Młyny)

Adam Kowol (Orzeł Miedary) – wypożyczenie

Ariel Lindner (Orzeł Miedary)

Henryk Sobala (kontuzja)

Krzysztof Sosinka (Orzeł Nakło Śląskie)

Dawid Zdral (Jedność 32 Przyszowice)

 

Sezon 2011/2012 wiosna

 

Przybyli:

Mateusz Janusz (Zagłębiak Dąbrowa Górnicza)

Krzysztof Szołtysik (Ruch Radzionków)

Tadeusz Urbainczyk (Ruch Radzionków via Zieloni Żarki) – wypożyczenie

 

Ubyli:

Sebastian Chlebik (bez klubu)

Krzysztof Kucharczyk (Rozbark Bytom)

 

Sezon 2011/2012 jesień

 

Przybyli:

Tomasz Gajda (Pogoń Imielin)

Karol Kajda (Orzeł Babienica/Psary)

Paweł Kańtoch (Tęcza Zendek)

Adam Krzęciesa (Polonia Łaziska Górne)

Ariel Lindner (Orzeł Babienica/Psary)

Adrian Masarczyk (Ilanka Rzepin)

Marcel Panak (KS Strzybnica)

Bartosz Polis (Sparta Lubliniec)

Henryk Sobala (Orzeł Babienica/Psary)

 

Ubyli:

Janusz Barański (ŁKS Łagiewniki)

Adam Fiała (Tarnowiczanka Stare Tarnowice)

Marcin Kostka (Tarnowiczanka Stare Tarnowice)

Janusz Lisiak (Tarnowiczanka Stare Tarnowice)

Karol Mielczarek (Sparta Tworóg)

Oskar Radkiewicz (ŁKS Łagiewniki)

Łukasz Wasążnik (Orzeł Nakło Śląskie)

Arkadiusz Zielonka (Zgoda Repty Śląskie)