Zarząd Towarzystwa Sportowego „Gwarek” Tarnowskie Góry informuje, że mecz mistrzowski rozgrywek trzeciej grupy III ligi Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Chorzów, zaplanowany na dzień 21 września 2019 roku, został przełożony na dzień 8 października, tj. wtorek na godzinie 15:00. Mecz zostanie rozegrany na boisku TS Gwarek przy ul. Wojska Polskiego 2 w Tarnowskich Górach.

 

Powodem przełożenia meczu jest możliwość dodatkowego zabezpieczenia spotkania przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach w porozumieniu z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach. Termin wtorkowy ułatwi zwiększenie służb policyjnych zabezpieczających wyżej wymienione spotkanie ligowe.

 

Dodatkowo informujemy, iż Śląski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę w porozumieniu z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach na rozegranie meczu bez udziału kibiców drużyny gości. Obecne warunku infrastruktury stadionu miejskiego TS Gwarek nie pozwalają na przyjęcie zorganizowanej grupy kibiców gości, za co również Zarząd TS Gwarek serdecznie przeprasza kibiców.

 

Więcej informacji o przedmiotowym meczu podamy wkrótce.

Print Friendly

1 komentarz

  • kryspin1948 17 / 09 / 2019 Odpowiedz

    w porozumieniu z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach na rozegranie meczu bez udziału kibiców drużyny gości. Piłka nożna dla kibicow !!!

Dodaj komentarz