W rozgrywkach III ligi grupy 3 naszej drużynie przypadła dziś pauza. Jednak w ostatnim tygodniu kwietnia przebudziła się wreszcie rywalizacja młodzieżowa. Dziś odbyła się długo wyczekiwana przez wszystkich sympatyków naszej Akademii Piłkarskiej Gwarka inauguracja ligowej wiosny w wykonaniu naszych młodych zawodników. Z zaplanowanych na ten weekend dwóch spotkań o pierwsze w 2021 roku ligowe punkty ostatecznie odbył się tylko jeden.

 

Obiekt Gwarka gościł dziś pierwszy mecz w 2021 roku w wykonaniu naszej Akademii. W swoim pierwszym meczu w nowych rozgrywkach nasi Juniorzy Młodsi zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z drużyny Andaluzji Piekary Śląskie. Podopieczni trenera Grzegorza Skowronka rozpoczęli swoje ligowe zmagania najlepiej jak tylko mogli i odnieśli wysokie zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że podczas kolejnych spotkań nasze pozostałe drużyny rozpoczną ligową wiosnę od podobnego scenariusza. W tym tygodniu naszych Juniorów czeka jeszcze środowa podróż do Gliwic i kolejny sprawdzian swoich umiejętności. Na pierwsze w tej rundzie emocje liczono również w Ożarowicach, gdzie swój pierwszy mecz miał rozegrać nasz zespół Rezerw. Niestety zapowiadanej na sobotę oraz niedzielę inauguracji bytomskiej A-klasy towarzyszył spory bałagan i nie wszystkie mecze ostatecznie udało się rozegrać. Kolejne w tym sezonie zaległości nasza druga drużyna będzie odrabiać w pierwszym tygodniu maja.

 

Całość wyników drużyn TS Gwarek Tarnowskie Góry (24 kwietnia – 29 kwietnia):

 

24 kwietnia godzina 9:00, stadion TS Gwarek – JUNIORZY MŁODSI 2004/2005

TS Gwarek Tarnowskie Góry – GKS Andaluzja Piekary Śląskie 4:0 (2:0)

bramki: Pilak x2, Lubas, Solorz

Gwarek: Hoinca – Waniek, Potoczny, Dubas, Basan (38′ Mateja) – Kurzak, Walczuk (46′ Dąbrowski), Lubas (55′ Szymańczuk), Wózik (46′ Plewiński) – Dulak (46′ Solorz), Pilak. Trener: Grzegorz Skowronek

 

 

24 kwietnia godzina 17:00 – REZERWY

LKS Piast Ożarowice – TS Gwarek II Tarnowskie Góry

Mecz odwołany. Spotkanie przełożone zostało na 19 maja (wtorek) na godz. 18:00.

 

 

26 kwietnia godzina 17:00 – MŁODZICY MŁODSI 2009

TS Szombierki III Bytom – TS Gwarek Tarnowskie Góry

Mecz odwołany. Spotkanie przełożone zostało na 21 czerwca (poniedziałek) na godz. 17:00.

 

 

29 kwietnia godzina 18:00 – JUNIORZY MŁODSI 2004/2005

KS Sośnica Gliwice – TS Gwarek Tarnowskie Góry

Mecz odwołany. Spotkanie przełożone zostało na 11 maja (wtorek) na godz. 18:00.

 

Print Friendly

Dodaj komentarz