W poprzednim tygodniu do zajęć treningowych wróciła pierwsza drużyna Gwarka Tarnowskie Góry. Wraz z nastaniem nowego tygodnia do długo wyczekiwanych treningów powróciły również grupy młodzieżowe naszego Klubu. Zgodnie z zachowaniem panujących zasad bezpieczeństwa, do zajęć powróciły z uśmiechem na twarzy wszystkie nasze roczniki!

 

Galeria zdjęć z pierwszego po przerwie treningu drużyn Akademii Gwarka: TUTAJ.

 

Po trwającym blisko dwa miesiące rozbracie z piłką, do życia powrócił praktycznie cały obiekt Gwarka. Stało się tak dzięki naszej młodzieży, która od poniedziałku codziennie wraca do piłkarskiego trybu. Nowy kalendarz zajęć, który będzie przez jakiś czas obowiązywał podczas treningów wszystkich grup młodzieżowych został już przekazany trenerom, którzy umieścili go na klubowej platformie cyfrowej, a także pozostają w stałym kontakcie telefonicznym z rodzicami oraz zawodnikami. Nasi trenerzy przygotowali specjalne zestawy ćwiczeń, które przez najbliższy czas będą obowiązywały podczas zajęć treningowych.

 

Bardzo się cieszymy, że praktycznie sto procent naszych zawodników wyraziło chęć uczestnictwa w treningach. Trenerzy opiekujący się poszczególnymi wraz z obsługą obiektu zadbali również o potrzebne środki dezynfekujące. Miejmy nadzieję, że najbliższe tygodnie pozwolą wszystkim powrócić do normalnego życia, które towarzyszyło całej rodzinie Gwarka przed nadejściem pandemii.

 

„Poświeciliśmy sporo czasu i odbyliśmy kilka spotkań aby odpowiednio przygotować się na wszelkie możliwe okoliczności jakie możemy napotkać. Skonstruowaliśmy odpowiednie scenariusze działania na ten trudny czas, żeby zadbać o bezpieczeństwo i ograniczyć do minimum ewentualne problemy. Wierzę ze dobrze poradzimy sobie z tym egzaminem” –  mówi koordynator Akademii Piłkarskiej Gwarka, Krystian Szyguła.

A tymczasem… wracamy do gry!

 

miasto_dofinansowanie

Dodaj komentarz