Fot.: www.biogeneza.pl

Miło jest nam Państwa poinformować, iż firma Biogeneza Sp. z o.o. została w ostatnich dniach nowym Sponsorem naszego Klubu. Jest to kolejny przykład na to, iż lokalne firmy coraz bardziej utożsamiają się z marką Gwarka, bowiem nasz nowy Sponsor pochodzi właśnie z Tarnowskich Gór.

 

Mająca swoją siedzibę w Tarnowskich Górach przy ul. Sobieskiego 11, nowy Sponsor Główny Gwarka jest wiodącą firmą produktów naturalnych na rynku krajowym. Biogeneza Sp. z o.o. ściśle współpracuje przedsiębiorstwami farmaceutycznymi, parafarmaceutycznymi, a także klientami indywidualnymi oraz firmami propagującymi zdrowy tryb życia. Bogata oferta sprzedaży najlepszych produktów zaproponowanych przez naszego nowego Sponsora codziennie dociera do setek zadowolonych klientów. Firma ciągle podnosi jakość swoich towarów, a wieloletnie doświadczenie pomaga im codziennie łączyć naturalność z witalnością człowieka.

 

Dziękujemy Zarządowi firmy Biogeneza Sp. z o.o. za zainteresowanie naszym Klubem. Zachęcamy do korzystania z produktów naszego Sponsora, a więcej informacji o działalności oraz produktach firmy Biogeneza Sp. z o.o. znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej naszego Sponsora (TUTAJ). 

 

Nowego Sponsora naszego Klubu serdecznie witamy w Grupie 2010! 

1 komentarz

  • Izydor 29 / 05 / 2018 Reply

    Brawo

Dodaj komentarz