Miło jest nam Państwa poinformować, iż rozpoczęliśmy intensywne przygotowania do wznowienia zajęć w naszej Akademii Piłkarskiej! Najprawdopodobniej pierwsze po długiej przerwie treningi rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

 

Zgodnie z zaleceniami Premiera Rzeczpospolitej Polskiej Mateusza Morawieckiego od 4 maja zostaną otwarte niektóre obiekty sportowe, dzięki czemu będzie istniała możliwość powolnego powrotu do uprawiania sportu. Powrót do normalnych działań będzie jednak przechodzić przez poszczególne etapy. Jednostki treningowe stworzone przez trenerów naszej Akademii zostaną zatem odpowiednio zmodyfikowane pod kątem bezpieczeństwa tak, aby nie naruszały ustanowionych zasad pierwszego etapu powrotu do uprawiania piłki nożnej.

 

Ważne informacje:

  1. Rodzice dzieci należących do naszej Akademii zostali poinformowani poprzez wiadomość SMS o wstępnych informacjach powrotu do zajęć piłkarskich przez trenerów poszczególnych grup.
  2. W przypadku pytań, bądź wątpliwości prosimy o kontakt z trenerami grup młodzieżowych.
    Dla przypomnienia numery kontaktowe do naszych trenerów znajdziecie Państwo TUTAJ.
  3. Przypominamy również, iż klubowy sekretariat w dalszym ciągu pracuje zdalnie, więc kontakt z pracownikami klubowymi możliwy jest poprzez wiadomość e-mail: sekretariat@tsgwarek.pl.

 

Więcej informacji o szczegółach powrotu na boiska niebawem…

 

Dodaj komentarz