Sparing numer 2 na remis! 🖤💚💛

Gdyby ktoś zapytał: jaki wynik obstawiasz? Można śmiało mówić, że remis. Właśnie takim wynikiem kończyły się ostatnie ostatnie dwa sparingi pomiędzy Gwarkiem i Rozwojem! Trzeci raz z rzędu padł rezultat 1-1 ⚽

Pierwsza połowa to przewaga Tarnogórzan, jednak bez zdobyczy bramkowej. Mimo składnych akcji piłka nie znalazła drogi do bramki.

W drugiej połowie po zamieszaniu w polu karnym w 63 minucie to goście otworzyli wynik. Michał Flak najlepiej odnalazł się po centrze z rzutu rożnego. Gwarek ruszył odważnie do przodu i odwaga popłaciła! W ostatniej akcji meczu po rzucie rożnym piłkę do bramki rozwoju wpakował Daniel Barbus! 🖤💚💛

⚽ Skład I: Prochoń – Przystalski, Trojanowski, Ziemianek, Siga, Pereira, Borycka, Gendera, Zawodnik Testowany 1, Czuban, Zawodnik Testowany 2

⚽ Skład II: Rosół – Będzieszak, Barbus, Pleban, Bąk, Bogucki (Kyi), Wiszniowski, Pączko, Bednorz, Zawodnik testowany 3, Rakowiecki

W sobotę przy Wojska Polskiego zagramy z Ruchem Radzionków! Początek meczu zaplanowany na godzinę 11:00 🖤💚💛