W związku ze startem w pierwszy weekend września rozgrywek młodzieżowych, rozpoczynamy cotygodniowy rozkład meczów wszystkich drużyn Gwarka. Przez najbliższe trzy miesiące będziemy co tydzień przypominać nie tylko o meczach seniorów, ale także o ligowych meczach drużyn młodzieżowych naszego klubu. W rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 do rozgrywek mistrzowskich przystąpi sześć drużyn młodzieżowych Gwarka Tarnowskie Góry. Zachęcamy do kibicowania młodym tarnogórzanom nie tylko rodziców, ale i wszystkich kibiców.

 

Naszą najstarszą grupą biorącą udział w meczach mistrzowskich są nasi zawodnicy z rocznika 2001. Będzie to dla nich pierwszy sezon w roli juniora młodszego. Trenerem grupy niezmiennie jest Bartłomiej Cymerys. W związku z wycofaniem się w ostatniej chwili drużyny Iskry Lasowice, trampkarze Gwarka z roczników 2002/2003 swoje rozgrywki ligowe zaczną od przyszłego tygodnia. Także i w tym sezonie grupę poprowadzi trener Adam Krzęciesa. W rozgrywkach młodzików jako pierwsi z naszych drużyn sezon zaczną chłopcy z roczników 2004/2005. Podopieczni trenera Krzysztofa Tumidajewicza już w piątek na stadionie Gwarka podejmą Unię Świerklaniec. Po czerwcowym triumfie w lidze orlików, jako młodzicy młodsi w poniedziałek rozgrywki ligowe zainaugurują w Radzionkowie podopieczni trenera Bartosza Polisa z roczników 2005/2006. Nową grupą, która od sierpnia zaczęła treningi są orlicy, występujący w lidze Orlik E1. Grupę prowadzi trener Krzysztof Tumidajewicz, a jego drużyna swoje mecze rozgrywać będzie w niedzielę. Naszą najmłodszą grupą biorącą udział w tym sezonie w rozgrywkach są orlicy młodsi prowadzeni przez trenera Sebastiana Foszmańczyka. Nasi młodzi zawodnicy swoje mecze w roli gospodarza będą rozgrywać w niedzielę na orliku przy„Kolejówce”. Pierwszy mecz tej grupy za tydzień w niedzielę.

 

Harmonogram meczów Gwarka w dniach 2 września – 6 września wygląda następująco:

 

2 września godzina 17:00, stadion TS Gwarek – MŁODZICY

TS Gwarek Tarnowskie Góry – LKS Unia Świerklaniec 2:0 (1:0)

bramki: Tomecki, Marek Doniec

Gwarek: Zielonka – Marek Doniec, Mikołaj Doniec, Mazurkiewicz, Dziekan, Twardowski, Skotarski, Dubas, Rytczak oraz Czernecki, Tomaszyniec, Siwy, Trela, Szymański, Szymocha, Kulig, Tomecki

 

 

3 września godzina 16:00, stadion TS Gwarek – SENIORZY

TS Gwarek Tarnowskie Góry – RKS Raków II Częstochowa 3:0 (3:0)

bramki: 14′ Śliwa, 25′ Makowski, 42′ Polis

Gwarek: Wiśniewski – Śliwa, Dzido, Mrozek, Korzeniowski, Hewlik, Rosiński (73′ Timochina), Kuliński, Makowski (79′ Polak), Jarka (70′ Sikora), Polis (64′ Górka)

 

 

4 września godzina 9:00 – JUNIORZY MŁODSI

TS Szombierki Bytom – TS Gwarek Tarnowskie Góry 2:4 (2:2)

bramki: Lemke x2, Dworaczek, Szwajnoch

 

 

4 września godzina 15:00 – ORLICY

UKS Unia Strzybnica – TS Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 (1:0)

Gwarek: Nowak – Klimek, Wandzik, Krzymiźniak, Kuś, Szołtysik, Lisek, Klaja, Gojowczyk, Smoła, Manowski, Myśliwski

 

 

5 września godzina 17:00 – MŁODZICY MŁODSI

UKS Ruch II Radzionków – TS Gwarek Tarnowskie Góry 9:2

 

 

6 września godzina 17:00 – SENIORZY – Puchar Polski Pod. Bytom

LKS Unia Świerklaniec – TS Gwarek Tarnowskie Góry (odwołany)

Dodaj komentarz