Runda jesienna trwa w najlepsze. Rozgrywki piłkarskie z udziałem Gwarka , choć obecnie nie przypominają tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni to w dalszym ciągu elektryzują wszystkich kibiców naszej drużyny. Wraz z ciągłym rozwojem naszego Klubu, rozwijają się również pozostałe, bliskie Klubowi podmioty. Takim bez wątpienia jest pomagająca Klubowi GRUPA 2010. Dziś warto zapoznać naszych kibiców, przypominając sylwetkę nowego Sponsora naszego Klubu, którego łączą z Gwarkiem specjalne więzi.
 
 
W ostatnich dniach nowym Sponsorem naszego Klubu została firma „MARKO-TRANS” Marek Trautman. Powstała w 2017 roku firma swoją siedzibę posiada w Tarnowskich Górach. Właścicielem firmy jest wielkim kibicem piłki nożnej, który jako wychowanek Gwarka Tarnowskie Góry stawiał w nim swoje pierwsze, piłkarskie kroki. Tarnogórzanin z krwi i kości, któremu leży na sercu dobro naszego Klubu, tym bardziej w dzisiejszych czasach, czuje się być zobligowanym, aby wspomóc klubowi TS Gwarek jako Sponsor, za co mu bardzo serdecznie dziękujemy.
 
 
Firma „MARKO-TRANS” ciągle się rozwija, poszukując nowych wyzwań, możliwości oraz kontrahentów. Nasz nowy Sponsor działa w szczególności w branży stalowej, a także poza jej granicami. Obsługuje hurtownie stali oraz zakłady produkcyjne na terenie Polski, Czech, a także Słowacji oraz okoliczne firmy związane z tą branżą. Zapraszając bardzo serdecznie do współpracy z naszym nowym Sponsorem, przyłączamy się swoimi działaniami do jego motta, które wyjaśnia wszystko „Razem, wspólnie do celu!”
 
 
 
Panu Markowi Trautmanowi dziękujemy za pomoc przekazaną Klubowi, a także witamy, tym razem z nieco innej strony w Gwarku Tarnowskie Góry!
 
reklama-marko

Dodaj komentarz