Zarząd TS Gwarek Tarnowskie Góry informuje, iż ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa dotyczących zbliżającego się meczu z Odrą Wodzisław, który odbędzie się 14 maja o godz. 17:00, oraz stanowiska Wojewódzkiej i Powiatowej Komendy Policji wystąpią następujące ograniczenia w zakresie w/w spotkania.

 

W dniu meczu nie odbędzie się sprzedaż biletów, kasy biletowe będą zamknięte, a wjazd samochodem na teren obiektu nie będzie możliwy. Mecz odbędzie się wyłącznie z udziałem osób posiadających karnety kibica oraz karnety VIP. Kibice gości nie będą mieli możliwości wejścia na teren obiektu TS Gwarek. Powodem podjęcia przedmiotowych decyzji jest fakt, iż obecnie na terenie stadionu TS Gwarek trwają roboty budowlane, przez co część obiektu jest wyłączona z użytkowania i nie ma możliwości przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców drużyny przyjezdnej.

Za zaistniałą sytuację serdecznie wszystkich przepraszamy, lecz w przypadku organizacji dnia meczowego priorytetem dla Klubu jest zawsze zachowanie zasad bezpieczeństwa.

 

 

 

Komentarze

  • tom 12 / 05 / 2022 Reply

    skrajne choroby i debilizm ciąg dalszy.
    2 tyg. temu nie było budowy??????????

  • Lolo 12 / 05 / 2022 Reply

    To co grają piłkarze Gwarka to niedługo nikt nie będzie chodził na mecze nie trzeba będzie zamykać stadionu

Dodaj komentarz