Wszystkich sympatyków Gwarka Tarnowskie Góry informujemy, iż można w klubowym sekretariacie nabyć klubowe kalendarze na rok 2020. Kalendarze tradycyjnie zostały wydane w dwóch wersjach, a znalazły się na nich oprócz pierwszej drużyny Gwarka również wszystkie grupy młodzieżowe naszej Akademii Piłkarskiej.

 

Wszystkie kalendarze można nabyć w w cenie 5 złotych, które zostaną przeznaczone na działalność statutową Klubu. Jako pierwsi z nowymi kalendarzami zapoznały się nasze drużyny młodzieżowe, które podczas wczorajszych testów sprawnościowych na tarnogórskiej Hali Sportowej otrzymały je wraz ze słodkimi podarunkami od Zarządu Klubu. Jesteśmy przekonani, iż ozdobią niejedną ścianę pokoju młodego zawodnika, bądź członka jego rodziny.

 

Przygotowaliśmy również dla naszych kibiców niespodziankę w postaci klubowych gadżetów w nowych, świątecznych cenach, które ważne są do końca 2019 roku. Jeśli zatem nie macie jeszcze gotowych prezentów dla swoich najbliższych, warto zapoznać się z naszą świąteczną propozycją!

gadzety

Ze względu na skrócone godziny pracy klubowego sekretariatu w przerwie świątecznej, uprzejmie prosimy w przypadku chęci nabycia wyżej wymienionych produktów o kontakt mailowy (sekretariat@tsgwarek.pl), w celu umówienia się na odebranie produktów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Dodaj komentarz