To był bez wątpienia jeden z celów transferowych Gwarka podczas letniego okienka transferowego. Dzisiaj możemy już oficjalnie podzielić się z Państwem informacją, iż nowym piłkarzem tarnogórskiego Klubu został ograny na poziomach I czy II ligi, Kamil Bętkowski!

 

Gwarek kontynuuje transferową serię wzmocnień zawodnikami młodymi, ale już ogranymi w wyższych klasach rozgrywkowych. Takim bez wątpienia jest Kamil Bętkowski, który w sezonie 2019/2020 będzie miał okazję swoją grą na boisku czarować tarnogórskich kibiców. Urodziny w Siemianowicach Śląskich wychowanek tamtejszej Siemianowiczanki jako junior trafił do zespołu GKS-u Katowice, w którym w sezonie 2013/2014 zadebiutował w rozgrywkach I ligi. Ponadto nasz nowy nabytek reprezentował również barwy takich zespołów jak Nadwiślan Góra, Stal Stalowa Wola, Rozwój Katowice, Stal Rzeszów czy Górnik Łęczna, a przez ostatnie pół roku był zawodnikiem Wisły Sandomierz, w której w 17-tu meczach zdobył 6 bramek. Na poziomie szczebla centralnego popularny „Kola” wystąpił łącznie 87 razy, zdobywając przy tym 11 bramek.

 

25-letni ofensywny zawodnik tarnogórskiego Gwarka najlepiej na boisku czuje się jako typowa „dziesiątka”. W barwach naszej drużyny podczas letnich gier kontrolnych imponował skutecznością, przez co wierzymy, że podczas najbliższego sezonu utrzyma dobrą formę, będąc ważną postacią walczącego w każdym meczu o zwycięstwo Gwarka.

 

Kamila bardzo gorąco witamy w nowym Klubie i tradycyjnie życzymy wielu udanych spotkań w tarnogórskich barwach!

Dodaj komentarz