To nie koniec wiadomości transferowych dzisiejszego dnia. Oficjalnie możemy wszystkich naszych sympatyków powiadomić, iż do Gwarka Tarnowskie Góry po półrocznej przerwie wraca Kamil Bętkowski!

 

Sylwetki Kamila Bętkowskiego nie musimy naszym kibicom zbytnio przedstawiać. Nasz nowy – stary zawodnik, który ostatnie pół roku spędził na szczeblu centralnym, przywdziewał ostatnio koszulkę katowickiej GieKSy, której zresztą jest wychowankiem. Tarnogórscy fani doskonale pamiętają Kamila z rundy jesiennej ubiegłego sezonu, gdzie swoimi golami oraz asystami pomagał Gwarkowi w kompletowaniu kolejnych punktów. W pamięci naszych kibiców wciąż z pewnością odżywają na słuch o Kamilu Bętkowski bramki zdobyte w zwycięskich meczach z Pniówkiem Pawłowice, Foto-Higieną Gać czy w historycznym zwycięskim meczu z 14-krotnym Mistrzem Polski, chorzowskim Ruchem. Nie bez powodu Kamil Bętkowski wybrany został w grudniu ubiegłego roku przez kibiców Gwarka PIŁKARZEM ROKU 2019 w naszym Klubie.

 

Witamy ponownie Kamila w Tarnowskich Górach i z utęsknieniem wyczekujemy kolejnych, udanych występów w barwach tarnogórskiej drużyny!

 

1 komentarz

  • Izydor 18 / 08 / 2020 Reply

    No super jest druzyna

Dodaj komentarz