Gwarek wzmacnia swoją obronę. 20-letni Kamil Wawoczny został oficjalnie nowym zawodnikiem Gwarka Tarnowskie Góry. Jest to drugi po Pawle Juraszczyku nowy nabytek naszego Klubu w zimowym okienku transferowym.

 

Urodzony w 1997 roku w Gliwicach Kamil Wawoczny ostatnie pół roku spędził w III-ligowych Karpatach Krosno, gdzie był podstawowym zawodnikiem swojego zespołu. Kamil w drużynie, która rozgrywa na co dzień swoje mecze w czwartej grupie III ligi wystąpił w 14 meczach rundy jesiennej, z czego aż 11 w pełnym wymiarze czasowym. Nowy zawodnik Gwarka jest wychowankiem Piasta Gliwice. Z drużyną rezerw w sezonie 2016/2017 dwukrotnie mierzył się ze swoim nowym Klubem, zdobywając nawet zwycięską bramkę w pierwszym meczu przeciwko naszej drużynie (20 sierpnia 2016 roku Piast II Gliwice pokonał Gwarka 1:0 po bramce Kamila Wawocznego w 87 minucie – przyp. red.). My wierzymy, że teraz to Kamil będzie zdobywał zwycięskie bramki dla Gwarka Tarnowskie Góry.

 

Nowy zawodnik Gwarka posiada status młodzieżowca, a do Gwarka został wypożyczony do końca sezonu z Piasta Gliwice. Kamilowi życzymy samych udanych spotkań w barwach nowej drużyny!

Dodaj komentarz