Fot. www.lunch-service.pl

Miło jest nam poinformować, iż nasz Klub nawiązał ścisłą współpracę z tarnogórską restauracją Lunch Service, która ma swoją siedzibę w centrum naszego miasta, przy ul. Sienkiewicza, tak więc całkiem niedaleko stadionu Gwarka.

 

Restauracja „Lunch Service” to cenione przez swoich Klientów miejsce, w którym każdy spragniony dobrego smaku znajdzie z bogatego menu specjałów coś dla siebie. W ofercie naszego Partnera znajdują się dania przyrządzane na miejscu, a prym wiodą znane na polskich stołach zupy, przepyszne kotlety schabowe, czy różnego rodzaju pierogi. W związku z tym, iż „Lunch Service” jest firmą gastronomiczno – cateringową, oferuje również opcję zamówień dań z dojazdem do Klienta.

 

Dzięki nawiązanej współpracy spróbować specjałów naszego Partnera będą mogły również osoby, które nabyły kartę VIP. Na domowych meczach Gwarka bowiem jedną z opcji cateringu będą właśnie potrawy serwowane przez restaurację. Pamiętajmy, iż jeszcze w tym roku piętro budynku klubowego Gwarka zamieni się w efektowne pomieszczenie, które będzie sprzyjało nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, a także podwyższy komfort oglądania meczów. W sprzedaży pozostają jeszcze karnety VIP na cały sezon 2018/2019 w cenie 500 zł.

 

Dziękujemy restauracji „Lunch Service” za przyjęcie naszej oferty. Więcej o naszym nowym Partnerze będzie można przeczytać na jego oficjalnej stronie internetowej: TUTAJ.

 

lunch_service

Dodaj komentarz