Nieuchronnie zbliża się koniec wakacji. Ostatnie dni sierpnia wcale nie oznaczają, że na naszych twarzach panować ma smutek z tego powodu. Mamy coś, co sprawi, że pożegnanie wakacji może mieć charakter również radosny. Zapraszamy na aktywne spędzenie wolnego czasu na obiektach Gwarka! Będzie się działo!

 

O godzinie 14:00 mamy dla wszystkich najmłodszych członków naszej Akademii Piłkarskiej Gwarka okazję na aktywne spędzenie czasu. W tym czasie rozpoczniemy na płycie głównej obiektu Gwarka Tarnowskie Góry sportowe emocje. Na jednej połowie obiektu sparing pomiędzy sobą rozegrają dwie młode drużyny naszej Akademii. Drużyna trenera Maksymiliana Tomali z rocznika 2010 podejmie zespół swoich nieco młodszych kolegów z rocznika 2011, prowadzonych przez trenera Błażeja Lubosa.

Na drugiej połowie boiska okazję do zaprezentowania się dostaną młodzi zawodnicy z roczników 2016,2017 oraz 2018. Akademia Przedszkolaka, która już za moment rozpocznie swoją działalność zachęci wszystkich obecnych do sportowego i zdrowego trybu życia. Trenerzy prowadzący pokazowy trening zapraszają do pokazowego treningu wszystkie dzieci z roczników 2016,2017 oraz 2018, którym będą towarzyszyć w sobotnim wydarzeniu rodzice. Piłka nożna poprzez wspólną zabawę bawi i uczy. A jak? Tego dowiemy się już w sobotę! Serdecznie zapraszamy!

 

swieto_kolorow_akademia_przedszkolaka

 

Po zabawie sportowej zapraszamy wszystkich obecnych na kolejną część wspólnego spędzenia soboty na Gwarku. „Święto Kolorów” to znana nie tylko w naszym kraju zabawa, którą łączy dzieci oraz młodzież. Zaczynamy od festiwalu baniek mydlanych, podczas którego rozstawione zostaną zestawy do tworzenia ogromnych baniek mydlanych, aby każdy miał możliwość spróbowania własnych sił w tworzeniu ogromnych, kolorowych baniek. Podczas sobotniego wydarzenia z pewnością nie zabraknie zabaw i konkursów dla najmłodszych (zamykanie w bańkach mydlanych czy skoki w workach).

Druga część imprezy to „Święto Kolorów”, podczas którego młodzież obsypuje się kolorowymi proszkami przy dźwiękach muzyki. Będzie specjalna scena z udziałem DJ’a, a także sporo radości i zabawy, którą z pewnością zagwarantują wszyscy obecni, kolorowi uczestnicy! Imprezy cieszą się bardzo pozytywnym odbiorem i są organizowane w całej Polsce. Start zaplanowany został na godzinę 15:00.

 

Przypominamy o konieczności zabrania ze sobą maseczki ochronnej dla bezpieczeństwa swojego oraz innych osób.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu oficjalny plakat „Święta Kolorów Holiki” (link do wydarzenia na Facebook’u: TUTAJ):

swieto_kolorow_holiki_gwarek

 

Dodaj komentarz