Niezmiernie miło jest nam Państwa oficjalnie poinformować, iż trener pierwszej drużyny Gwarka Tarnowskie Góry Krzysztof Górecko przedłużył umowę z naszym Klubem na kolejne lata!

 

Krzysztof Górecko trenerem pierwszej drużyny Gwarka został 1 lipca 2015 roku. Wraz z klubem z Tarnowskich Gór został dwukrotnym mistrzem rozgrywek IV ligi śląskiej, awansował z Gwarkiem do III ligi, gdzie w swoim debiutanckim sezonie zajął trzecie miejsce, a także wygrał w sezonie 2017/2018 zmagania w Pucharze Polski na szczeblu Podokręgu Bytom. W swoim drugim sezonie w III lidze, a czwartym w roli pierwszego trenera Gwarka zajął w zakończonym w sezonie 2018/2019 piąte miejsce, ponownie plasując się w ligowej czołówce. Dziś już wiemy, że przed naszym trenerem kolejne szanse na odniesienie następnych sukcesów z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

 

Gwarek pod wodzą trenera Krzysztofa Górecko rozegrał do tej pory 149 oficjalnych spotkań, w skład które wchodzą mecze ligowe, pucharowe oraz barażowe. Odniósł w nich 90 zwycięstw, zanotował 29 remisów oraz 30 porażek. Zawodnicy trenera Górecko zdobyli przez ten czas 307 bramek, tracąc ich 145. Gdyby zliczyć wszystkie punkty za zwycięstwa Gwarka od lipca 2015 roku, to tarnogórzanom uzbierałyby się dziś 302 punkty.

 

Trenerze, dziękujemy za zaufanie i jesteśmy gotowi na kolejne sukcesy z Pana udziałem!

 

miasto_dofinansowanie

Komentarze

  • Mis 10 / 06 / 2019 Reply

    Super trener. Jedyny minus. Wygrywamy i się cofamy. I kończy się remisem.

  • Izydor 10 / 06 / 2019 Reply

    Gratulacje

Dodaj komentarz