Cechą charakterystyczną Gwarka Tarnowskie Góry jest to, że stara się co roku zmieniać szatę graficzną swoich koszulek meczowych. Każdym nowym gadżetem staramy się dzielić z naszymi Kibicami. W tym wyjątkowym czasie mamy dla Państwa ofertę, z której każdy kibic Gwarka Tarnowskie Góry powinien skorzystać, przy okazji pomóc swojemu Klubowi w tym ciężkim czasie.

 

Od dnia dzisiejszego w naszym Sklepie Kibica dostępne będą koszulki meczowe Gwarka z sezonów 2018/2019 oraz 2019/2020 w specjalnych, obniżonych o 30% cenach! W związku z tym, domowe koszulki Gwarka z dwóch, ostatnich sezonów naszego Klubu w rozgrywkach III ligi kosztować będą 84 zł. To jednak nie koniec niespodzianek.

 

Każda osoba, która zdecyduje się kupić koszulkę w obniżonej cenie, pomagając jednocześnie Klubowi w czasach pandemii koronawirusa, będzie mogła za darmo otrzymać zakupioną koszulkę z autografem wybranego zawodnika naszej drużyny! Po więcej informacji zapraszamy pod kontakt mailowy sekretariat@tsgwarek.pl oraz telefoniczny (32) 770-01-22.

 

Zapraszamy do zakupów i wsparcia Klubu ze Srebrnego Miasta!

Dodaj komentarz