„Bardzo ciężki mecz na inaugurację, prowadzony naprawdę na dużej intensywności, graliśmy z mocnym beniaminkiem, byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu i to co zakładaliśmy przed meczem się potwierdziło.

Mecz był wyrównany, każda drużyna miała swoje sytuacje ,szkoda niewykorzystanego w 29′ rzutu karnego, który dałby nam większy spokój w prowadzeniu gry. Mnie cieszy to , że drużyna pozytywnie zareagowała w tym momencie i jeszcze mocniej pracowali na to zwycięstwo.

Także pod względem fizycznym dobrze wyglądaliśmy trzeba chłopakom oddać, że mocno wybiegali i wywalczyli ten mecz. Walczyli o każdą piłkę i to bardzo cieszy, że było takie zaangażowanie i determinacja zwycięstwa. Mamy także świadomość, że mecz też nam pokazał nad czym musimy jeszcze pracować, bo nie uniknęliśmy błędów i z czasem musimy poprawiać naszą grę w każdym elemencie, żeby być jeszcze bardziej skutecznym w działaniach.

Bardzo cieszymy się z debiutanckiej bramki Mateusza Urbańskiego, oraz udanego debiutu młodego Mateusza Bednorza (obaj debiut na poziomie III ligi), zresztą każdy nowy zawodnik godnie się zaprezentował.

Mecz ze Stilonem to już historia, a od początku tygodnia będziemy koncentrować się na najbliższym meczu z Lechią, aby jak najlepiej się do niego przygotować”.

Dodaj komentarz