Maciej Tonia, ostatnio reprezentujący barwy Podhala Nowy Targ, został nowym zawodnikiem TS Gwarek. Zawodnik związał się z klubem półroczną umową.Maciek to 23-letni skrzydłowy, który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w drużynie Stadionu Śląskiego Chorzów. Po szkoleniu w chorzowskim klubie pierwsze seniorskie kroki stawiał w BKS-ie Stal Bielsko-Biała, by w sezonie 2018/19 przenieść się do Podhala Nowy Targ.

W drużynie z Nowego Targu zanotował przeszło sto występów, będąc jednym z pierwszych wyborów przy ustalaniu składu przez ówczesnego trenera Szarotek, Dariusza Mrózka, który aktualnie pełni funkcję szkoleniowca naszego ligowego rywala, BTS Rekordu Bielsko-Biała. W trakcie swojej przygody z nowotarskim klubem Maciek skompletował 4 bramki i 13 asyst.


„Cieszę się, że trafiłem w to miejsce. Dziękuje bardzo za zaufanie, którym mnie obdarzono. Na pewno mogę obiecać, że dam z siebie wszystko, żeby swoją postawą na boisku pomóc klubowi w osiągnięciu jak najwyższych celów” – powiedział Tonia.

Maćku, powodzenia i samych sukcesów z Klubem! 💛💚🖤

Komentarze

  • tom 21 / 02 / 2022 Reply

    powodzenia

  • franko52 23 / 02 / 2022 Reply

    powodzenia i zaaklimatyzowania w dróżynie.

Dodaj komentarz