Zaplanowany na dzień dzisiejszy mecz 1. rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom, pomiędzy Olimpią Boruszowice, a Gwarkiem Tarnowskie Góry nie odbędzie się. Drużyna rywala, a więc jednocześnie gospodarzy poinformowała, że rezygnuje z organizacji pucharowego meczu.

 

W związku z powyższym wynik nierozegranego meczu najprawdopodobniej zostanie zweryfikowany jako walkower 3:0 dla zespołu Gwarka, dzięki czemu nasza drużyna bez rozgrywania meczu awansuje do kolejnej rundy, która zaplanowana została na środę 12 sierpnia. Na ten dzień przypada w terminarzu ligowym III ligi domowy mecz mistrzowski z Lechią Zielona Góra, więc z pewnością trzeba będzie szukać na mecz pucharowy nowego terminu.

 

Jest to kolejny mecz rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Bytom w przeciągu kilku ostatnich lat, który z różnych przyczyn organizacyjnych klubów nie doszedł do skutku. Jego prestiż tym samym maleje z roku na rok.

 

Komentarze

  • daro45 29 / 07 / 2020 Reply

    wystawi młodzież na następny mecz

  • Rynio 30 / 07 / 2020 Reply

    Panowie, skupcie się na budowie silnej drużyny ligowej i zmuście tzw. decydentów, żeby przekazali pieniądze-podatników i kibiców-na budowę boisk i zaplecza w TG. Nie ma już w mieście ligowców sztangistów, szczypiornistek, szachistów, utwórzcie mocne piłkarstwo, nie ma lepszej promocji miasta UNESCO w świecie. A opowieści wice burmistrza Skrabaczewskiego o amatorskiej drużynie piłkarskiej między bajki włóżcie.

Dodaj komentarz