Przerwę zimową pierwsza drużyna Gwarka spędzi na czwartym miejscu w tabeli, co jak na debiutancki sezon Gwarka Tarnowskie Góry w III lidze jest wynikiem co najmniej świetnym. Naszej drużynie do rozegrania został jeszcze w tym roku jeden mecz kontrolny, a tydzień później nasi zawodnicy pojawią się na Gali wręczenia nagród na najlepszych zawodników 2017 roku. Po niej piłkarze Gwarka udadzą się na zasłużony wypoczynek.

 

Do treningów tarnogórzanie powrócą 8 stycznia, aby na obiektach w Tarnowskich Górach i okolicach jak najlepiej przygotować się do rundy rewanżowej sezonu 2017/2018. Mają ku temu służyć także mecze sparingowe, podczas których Gwarek sprawdzi swoją formą przed ligą. Sparingi zimowe trwać będą od 20 stycznia do 3 marca 2018 roku. Kolejny już raz rywalami naszej drużyny będą zespoły z różnych klas rozgrywkowych. Z niektórymi nasz Klub mierzył się jeszcze nie tak dawno w rozgrywkach ligowych (RKS Grodziec, Warta Zawiercie), a z innymi już tradycyjnie spotyka się w grach kontrolnych (MKS Zaborze, Orzeł Nakło Śląskie). Dwa mecze nasza drużyna rozegra podczas zimowego obozu sportowego. Ligowa wiosna w rozgrywkach III ligi wystartuje 10 marca przyszłego roku.

 

Oto lista meczów Gwarka podczas zimowego okresu przygotowawczego:

20 stycznia 2018r.

MKS Śląsk Świętochłowice (IV liga) – TS Gwarek Tarnowskie Góry

27 stycznia 2018r.

LKS Czaniec (IV liga) – TS Gwarek Tarnowskie Góry

3 luty 2018r.

Mecze Gwarka podczas zimowego obozu sportowego (rywale do potwierdzenia).

8 luty 2018r.

MKS Zaborze Zabrze (Liga Okręgowa) – TS Gwarek Tarnowskie Góry

10 luty 2018r.

RKS Grodziec (Będzin) (IV liga) – TS Gwarek Tarnowskie Góry

14 luty 2018r.

LKS Orzeł Nakło Śląskie (Liga Okręgowa) – TS Gwarek Tarnowskie Góry

17 luty 2018r.

KS Soła Oświęcim (III liga) – TS Gwarek Tarnowskie Góry

24 luty 2018r.

? – TS Gwarek Tarnowskie Góry

3 marca 2018r.

KP Warta Zawiercie (IV liga) – TS Gwarek Tarnowskie Góry

 

Terminy meczów oraz przeciwnicy mogą jeszcze ulec zmianie. Miejsca, a także godziny meczów kontrolnych będziemy podawać na bieżąco.

 

Dodaj komentarz