Choć grudzień kojarzy się głównie z innymi sportami niż piłka nożna, to jednak wcale nie oznacza, że ten uwielbiany przez nas sport zapadł w zimowy sen. Sporo w naszym Klubie przez ostatni miesiąc się działo, a nam pozostało odrobienie ostatniej, grudniowej zaległości. Przed samymi świętami Bożego Narodzenia w tarnogórskiej Hali Sportowej odbyła się II edycja turnieju „Inter Color Cup”. Turniej, który na początku ubiegłego roku okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę” doczekał się kolejnej edycji. Tym razem aktorami świątecznego widowiska okazali się młodzi zawodnicy z rocznika 2012.

 

Galeria zdjęć z turnieju „Inter Color Cup 2018” (fot. Marzena Stanek): TUTAJ.

Relacja z turnieju przygotowana przez TVP3 Katowice: TUTAJ.

 

Do drugiej odsłony turnieju oprócz zespołów Gwarka przystąpił takie drużyny jak m.in. Górnik Zabrze, GKS Katowice, Zieloni Żarki, Ruch Radzionków czy UKS Trójka Tarnowskie Góry. Podobnie jak pierwsza edycja turnieju, także i druga odbyła się w Hali Sportowej w Tarnowskich Górach. Ponad stu młodych zawodników rywalizowało zaciekle o jak najlepszy wynik, w tym drużyny Gwarka prowadzone przez trenerów Adama Reichela, Damiana Toczka oraz Przemysława Oziębałę. W turnieju nie prowadzono klasyfikacji końcowej, a nagrodą dla organizatorów oraz zespołów była każda udanie przeprowadzona akcja przez wszystkie drużyny biorące udział w turnieju.

 

Organizatorzy pragną podziękować sponsorom turnieju, czyli firmom: Inter Color Jacek Gryc, Biogeneza Sp. z o.o., Veolia Tarnowskie Góry oraz Urzędowi Miasta Tarnowskie Góry za ufundowanie nagród na wszystkich drużyn. Wszystkim obecnym młodym zawodnikom, trenerom, a także kibicom bardzo dziękujemy za przybycie, sportową rywalizację oraz głośny doping. Z pewnością widzimy się na kolejnej edycji turnieju!

Dodaj komentarz