Niestety odpadamy z Pucharu Polski..

Mecz z Dramą w ramach I rundy Pucharu Polski nie zakończył się happyendem. W 88 minucie po błędzie w naszej linii pomocy w sytuacji sam na sam znalazł się Mateusz Hermasz i dał awans miejscowym.

Mecz nie był porywającym widowiskiem. Mógł otworzyć się z przytupem, jednak strzał Maksyma Gendery zatrzymał się na słupku. Stworzyliśmy kilka groźnych sytuacji, lecz górowała nieskuteczność. Długa piłka za linie obrony posłana przez Daniela Barbusa, dotarła do Jakub Sigi, który dał prowadzenie tuż przed przerwą.

Radość nie trwała długo. Po zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Marek Ptak i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1-1.

Druga połowa nie przyniosła zbyt wiele emocji. Składne akcje można było policzyć na palcach jednej ręki. Na zwycięskiego gola czekaliśmy do 88 minuty. Wszyscy czekali na rzuty karne, a jeden błąd zamknął mecz i Drama awansowała do kolejnej rundy, w której zagra z Polonią Bytom.

Skład Drama: Mitas (46′ Buszka), Ptak, Fic, Chwastek (60′ Belica), Pstuś (65′ Hermasz), Bartczuk (46′ Jonik), Wojdanowski (65′ Bodziony), Boryczka, Lachowski [C] (69′ Siwek), Makowski, Wójcik (46′ Pietryga)

Skład Gwarek: Prochoń, Borycka (46′ Wiszniowski), Barbus [C], Gendera (46′ Będzieszak), Gałązkiewicz (75′ Czuban), Bednorz (46′ Biskup), Urbański, Pereira (70′ Rakowiecki), Pleban, Trojanowski, Siga (46′ Pączko)