Z olbrzymim smutkiem oraz głębokim żalem zawiadamiamy, iż 7 sierpnia bieżącego roku w wieku 67 lat zmarł pan Bronisław Kurek, wieloletni działacz, kibic, a także dobra dusza naszego Klubu.

 

Pan Bronisław od lat był osobą, dla której Gwarek był całym światem. Przyprowadzał wnuka na treningi, a także sam bardzo często bywał na treningach pierwszego zespołu, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal przy pracach na obiekcie Gwarka. Dla wieloletniego działacza, a także kibica Gwarka mecz swojej drużyny był zawsze najważniejszym wydarzeniem w ciągu tygodnia. Nie stanowiło dla niego problemu, czy mecz odbywa się na obiekcie przy ul. Wojska Polskiego 2, czy nasza drużyna rozgrywała akurat mecz wyjazdowy. Dla pana Bronisława kilometry nie stanowiły żadnego problemu, pokonywał je z myślą o kolejnym zwycięstwie swojej drużyny. Niestety pokonała go choroba, z której jeszcze parę dni temu wydawałoby się wychodził. Cały mały, wielki świat naszego Gwarka wstrząśnięty jest tą smutną wiadomością.

 

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w sobotę 11 sierpnia w kościele p.w. Św. Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach o godzinie 9:20.

 

Sobotni mecz w ramach rozgrywek III ligi grupy trzeciej pomiędzy drużynami Gwarka Tarnowskie Góry, a Ruchem Radzionków zostanie z tej niezwykle smutnej okazji poprzedzony minutą ciszy ku czci zmarłego.

Dodaj komentarz