Minęło sporo czasu od ostatnich zajęć sportowych pierwszej drużyny Gwarka. Z każdym kolejnym dniem jednak czekaliśmy niecierpliwie, by móc się wreszcie podzielić z naszymi Kibicami tą informacją. We wczorajsze popołudnie po raz pierwszy po dwóch miesiącach przerwy, zachowując oczywiście obowiązujące zasady bezpieczeństwa, swoje treningi wznowili zawodnicy pierwszej drużyny Gwarka!

 

Galeria zdjęć z pierwszego treningu Gwarka po przerwie: TUTAJ.

 

Przez kilka godzin zawodnicy podzieleni na 6-osobowe grupy korzystali z płyty głównej stadionu Gwarka. Po prawie dwóch miesiącach przerwy mogli oni ponownie poczuć choć odrobinę sportowej rywalizacji. W kolejnych tygodniach zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, częste zajęcia będą odbywać się na obiekcie Gwarka również w grupach. Odbiegające nieco oczywiście od normalnej jednostki treningowej zajęcia w oparciu o obowiązujące zasady bezpieczeństwa, mogły rozpocząć miejmy nadzieję proces powrotu do sportowej normalności.

 

Co prawda nie wiemy jeszcze jaka przyszłość czeka sezon 2019/2020 oraz kiedy rozpoczniemy kolejne rozgrywki ligowe, to jednak nasza drużyna powoli wraca do piłkarskiego życia. Przypomnijmy, że w przyszłym tygodniu treningi wznawiają również nasze zespoły młodzieżowe.

 

miasto_dofinansowanie

Komentarze

  • Izydor 13 / 05 / 2020 Reply

    Murawa palce lizać

  • jorg 14 / 05 / 2020 Reply

    Na temat murawy mogą coś więcej powiedzieć zawodnicy i sztab klubu Ruch Chorzów.

Dodaj komentarz