🖤💚💛 Drużyna Orlika Młodszego 2013 TS GWAREK TG💛💚🖤
 
📢Trener Artur Jabłoński: „Rocznik 2013 czyli E2 obecnie liczy 16 zawodników, 15 chłopców i 1 dziewczynkę.
Wysoka frekwencja grupy na treningach skutkuje solidną pracą oraz progresem poszczególnych zawodników. Jako drużyna jest jednością, panuje bardzo dobra atmosfera która przekłada się także na dyspozycję meczową.
Drużyna jesienią rozgrywała swoje mecze w grupie orlików młodszych podokręgu Bytom w grupie II.
Jak zostało ustalone przez PZPN w tej kategorii gra się „bez wyników”; nie mniej jednak ekipa orlika młodszego rozegrała w swojej lidze 7 meczy. Wygrała 6 i raz doznała porażki szczycąc się bilansem bramkowym 90 strzelonych i 36 straconych. Grupa rozegrała także 5 meczy kontrolnych ( 3 przed rozpoczęciem zmagań ligowych i 2 już po). Najwyższe odniesione zwycięstwo ligowe 29:1 / Największa i jedyna porażka w lidze 5:9.
Trenujemy 3 razy w tygodniu a czwartą jednostką jest mecz/gra kontrolna. Grupa do końca grudnia ma zaplanowane sparingi. Jako trener chciałbym pogratulować grupie niezłego wyniku a także podziękować rodzicom za ich wkład i zaangażowanie”.
 
Górny rząd od lewej: Bryś Igor, Lenartowicz Mateusz, Widawski Maciej, Fisior Kacper, Markiel Natan, Kurylas Jakub, Gruca Aleksander, Trener Artur Jabłoński
 
Dolny rząd od lewej: Konczewicz Aleksander, Więcek Filip, Fent Piotr, Grądys Krzysztof, Wrodarczyk Adam, Płonka Szymon, Wojnar Antoni
 
Nieobecni na zdjęciu: Lisek Adam, Dzięcioł Olga
 

Dodaj komentarz