Na przełomie lipca oraz sierpnia odbyły się pokazowe treningi Gwarka, zorganizowane w marketach Kaufland w Tarnowskich Górach oraz Lublińcu. Sieć marketów Kaufland, oprócz tego, że jest jednym ze sponsorów naszego klubu, jest także sponsorem głównym tegorocznych Światowych Igrzysk Sportowych, które miały miejsce we Wrocławiu.

 

Galeria zdjęć z treningów pokazowych Gwarka (fot. TS Gwarek): TUTAJ.

 

Z tej właśnie okazji przy pomocy trenerów oraz pracowników naszego klubu trzykrotnie zachęcaliśmy młodych klientów marketu oraz ich rodziców do wzięcia udziału w krótkich sesjach treningowych, które prowadzone były przez trenerów TS Gwarek. Nagrodami były upominki, sponsorowane przez sieć sklepów Kaufland, a także pamiątkowe dyplomy, które otrzymali uczestnicy treningów z rąk naszych trenerów. Wyniki naszych prac podziewiać można w galerii z tego wydarzenia. Warto podkreślić, iż w akcji wzięli udział nie tylko trenerzy TS Gwarek, ale i pracownicy oraz członkowie zarządu klubu.

 

Światowe Igrzyska Sportów Nieolimpijskich to rozgrywana od 1981 impreza, organizowana rok po letnich Igrzyskach Olimpijskich pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOL). W programie znajdują się dyscypliny, które nie występują podczas Igrzysk Olimpijskich jak np. bilard, wspinaczka czy sportowy taniec towarzyski. W tym roku po raz pierwszy w swojej historii Światowe Igrzyska Sportów Nieolimpijskich odbyły się w Polsce.world-games_kaufland

Dodaj komentarz