Wydarzeniem numer jeden bez wątpienia był w sobotę szlagierowy mecz Gwarka z Klubem Sportowym Polkowice. Mecz, w którym zwycięstwo na swoją stronę przechylili goście dopiero w doliczonym czasie gry mógł się podobać, chociaż porażka naszej drużyny spowodowała koniec świetnej serii Gwarka w meczach bez przegranej. Na obiekcie w Tarnowskich Górach działy się również inne, niemniej ciekawe rzeczy.

 

„Sportowa sobota w Tarnowskich Górach – Żywe Srebro” – pod takim hasłem miał miejsce na naszym stadionie dzień, w którym działo się na naszym obiekcie sporo ciekawych i sportowych atrakcji. Niestety swój udział miała także pogoda. Przenikliwe zimno oraz padający deszcz znacznie ograniczył przewidziane w tym dniu atrakcje. Nic jednak straconego. Sporo zaplanowanych na ten dzień pokazów odbyło się bez przeszkód. O tym jednak jeszcze Państwu napiszemy.

 

Przy współpracy z Urzędem Miasta Tarnowskie Góry oraz patronatem medialnym Polskiego Radia Katowice, promocja Tarnowskich Gór kolejny już raz wypadła wzorowo. Dziennikarze Polskiego Radia Katowice przez cały dzień nadawali na żywo audycje z tego, co w danym czasie dzieje się na obiekcie Gwarka. Dzięki temu szerzej między innymi o naszym Klubie, o jego historii czy ostatnich sukcesach mogli poopowiadać prezes Towarzystwo Sportowego „Gwarek”, czyli pan Marek Porada, a także działacze Gwarka: Eugeniusz Herman, Krzysztof Kostka oraz Jarosław Kasza.

 

Poniżej zapraszamy do odsłuchu emitowanych w Radiu Katowice wejść radiowych z minionej soboty z udziałem wyżej wymienionej czwórki działaczy naszego Klubu (Prezes Marek Porada od 6:07):

 

Na oficjalnej stronie Polskiego Radia Katowice można także zobaczyć galerię z tego wydarzenia: TUTAJ.

 

Zapraszamy serdecznie do korzystania z podanych źródeł.

1 komentarz

  • Izydor 31 / 10 / 2017 Reply

    Brawo

Dodaj komentarz