Wrzesień i październik to oprócz ligowych meczów także występy w rozgrywkach pucharowych w poszczególnych okręgach. Po zwycięstwie nad Odrą Miasteczko Śląskie, Gwarek zameldował się w ćwierćfinale rozgrywek na szczeblu Podokręgu Bytom. Rywalem naszej drużyny w najbliższej rundzie będzie Bytomski Sport Bytom, który będzie gospodarzem spotkania.

 

Nasz przeciwnik sezon 2017/2018 zaczął od występów w drugiej grupie IV ligi śląskiej. Bytomski Sport Bytom zajął miejsce zdegradowanej wcześniej z II ligi Polonii Bytom. Rozgrywki pucharowe Bytomski Sport zaczął od zwycięstwa nad Orłem Nakło Śląskie 4:0 po dwóch bramkach Arkadiusza Kowalczyka, a także jednej Przemysława Bąka oraz Szymona Ignacka. W rozgrywkach ligowych po pięciu rozegranych meczach, drużyna z Bytomia zajmuje siódme miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów.

 

Zwycięzca meczu Bytomski Sport Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry trafi w półfinale rozgrywek na lepszego z pary Piast Ożarowice – Ruch Radzionków. Drugą część drabinki pucharowej tworzą spotkania Andaluzji Piekary Śląskie z Szombierkami Bytom, a także Silesii Miechowice z Orłem Miedary. Spotkania ćwierćfinałowe zostały zaplanowane na środę 20 września na godzinę 16:00. Terminy meczów mogą jeszcze jednak ulec zmianie.

 

 

Dodaj komentarz