Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry informuje, iż uruchamia nabór uzupełniający do swojej Akademii Piłkarskiej. Nabór kierowany jest dla młodzieży z roczników 2007 – 2013.

 

Zajęcia w naszej Akademii Piłkarskiej prowadzi wykwalifikowana kadra trenerów, posiadające odpowiednie uprawnienia z zakresu dziedziny piłka nożna. Treningi w naszym Klubie odbywają się zgodnie z wyznaczonym przez trenera danej grupy młodzieżowej dwa lub trzy razy w tygodniu. W okresie zimowym zapewniamy naszym podopiecznym treningi w salach gimnastycznych, natomiast w okresie letnim treningi odbywają się na obiektach TS Gwarek, a także na pozostałych obiektach sportowych w Tarnowskich Górach.

 

Grupy młodzieżowe z roczników 2007 – 2013 biorą udział w meczach mistrzowskich, a także w oficjalnych turniejach organizowanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach. Ponadto nasza młodzież bierze udział w międzyklubowych turniejach, gdzie również doskonali swoje umiejętności piłkarskie.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Klubem. Więcej informacji zaczerpną Państwo w sekretariacie TS Gwarek pod numerem telefonu (32) 770-01-22, a także pisząc wiadomość mailową pod adres sekretariat@tsgwarek.pl.

 

miasto_dofinansowanie

Dodaj komentarz