Dwa dni przed Świętami Bożego Narodzenia odbył się tradycyjny, świąteczny „Turniej Mikołajkowy” dla drużyn młodzieżowych naszego Klubu. Niedzielny turniej połączony z testami sprawnościowymi, z którymi mierzyła się nasza młodzież to ostatnia część treningów przed przerwą świąteczną oraz zasłużonym odpoczynkiem po długim oraz ciężkim okresie mistrzowskim.

 

Galeria zdjęć z Turnieju Mikołajkowego: TUTAJ.

 

Jak zawsze nasze grupy podzielone na roczniki pod okiem swoich trenerów mogły się po raz ostatni sprawdzić przed okresem wypoczynkowym. Z tego powodu po zaliczeniu wszystkich swoich zadań, mogły się cieszyć grą na nowoczesnej Hali Sportowej, która była gospodarzem niedzielnego wydarzenia. Dzięki przestrzennej oraz przystosowanej do gry Hali, nasza młodzież mogła z uśmiechem na twarzy przy dźwiękach płynących z głośników kolęd poczuć już świąteczny klimat. Na koniec każdej z części trenerzy dziękując swoim podopiecznym za trud włożony w rundę jesienną wręczyli im słodkie upominki oraz klubowe kalendarze na nowy rok, które ufundował Zarząd Klubu TS Gwarek (zawodników oraz ich rodziców, których zabrakło tego dnia podczas naszego turnieju informujemy, iż mogą w sekretariacie Klubu odbierać paczki świąteczne dla swoich podopiecznych).

Trenerzy życząc swoim zawodnikom wszystkiego co najlepsze na nadchodzące święta przypomnieli również o bezpiecznym spędzeniu czasu wolnego, aby w zdrowiu spotkać się na pierwszych treningach, które zaplanowano w zależności od grupy na drugi tydzień stycznia. Zatem… do siego roku!

 

Zarząd Klubu TS Gwarek Tarnowskie Góry pragnie raz jeszcze podziękować Burmistrzowi Miasta Tarnowskie Góry, panu Arkadiuszowi Czechowi, za objęcie swoim honorowym patronatem naszego świątecznego wydarzenia.

Dodaj komentarz