Miło jest nam Państwa poinformować, iż sieć sklepów TourSport z oddziałami w Tarnowskich Górach został nowym sponsorem naszego Klubu. Jest to kolejna firma, która weszła w skład ciągle powiększającej się Grupy 2010!

 

Marka TourSport powstała w 2010 roku. Obecnie sieć sklepów TourSport otwarta jest już nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. W sklepach TourSport możecie Państwo zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju sprzęt sportowy, a także turystyczny. W szerokiej ofercie naszego nowego Sponsora znajdziecie Państwo takie marki jak Nike, Adidas, Reebok czy Puma.

W bogatym asortymencie, który skierowany jest nie tylko do osób aktywnych sportowo, znajdziemy również sprzęt turystyczny cenionych firm, takich jak m.in. 4F czy Regatta. Plecaki, namioty, śpiwory, kije trekkingowe czy kubki termiczne to tylko niektóre z niezwykle bogatego wachlarza produktów dostępnych w sklepach naszego Sponsora.

TourSport sporą uwagę przywiązuje do jakości obsługiwania Klientów. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby ciągle pojawiające się nowości na rynku przybliżyć Klientowi w jak najlepszy sposób. TourSport umożliwia swoim Klientom także zakupy za pomocą drogi internetowej. Szeroką gamę swojego asortymentu nasz nowy Sponsor udostępnia Klientowi na swojej stronie internetowej: TUTAJ.

 

Zapraszamy do oddziałów sieci sklepów TourSport w Gliwicach, Zabrzu, Radzionkowie, a także oczywiście w Tarnowskich Górach. Tarnogórzan zapraszamy szczególnie do oddziałów w Tarnowskich Górach, które znajdują się w Centrum Handlowym przy ul. Zagórskiej 189, a także przy ul. Tylnej 8. Do odwiedzenia punktów naszego Sponsora zachęcać Państwa już za niedługo będzie baner reklamowy z ofertą, który znajdzie się zarówno na ogrodzeniu wewnętrznym stadionu Gwarka, jak i na naszej stronie internetowej.

 

Dziękujemy bardzo serdecznie Prezesowi Zarządu sieci sklepów TourSport, panu Markowi Ordonowi za zaufanie, a także jednocześnie witamy w Gwarku!

Komentarze

  • izydor 19 / 01 / 2018 Reply

    brawo

  • Marek 02 / 02 / 2018 Reply

    🙂

Dodaj komentarz