Z początkiem maja po tygodniowej przerwie do rywalizacji ligowej powrócą nasi III-ligowcy. Nowy miesiąc rozpoczniemy od wyjazdowego spotkania w Gaci. Będzie to jeden z kilku spotkań, jakie pozostały naszej drużynie do końca sezonu, w których nastąpiły drobne zmiany w pierwotnych terminach meczów.

 

Zmiany te dotyczą głównie godzin rozpoczęcia meczów podczas wyjazdowych terminów naszej drużyny. I tak już w najbliższą sobotę zamiast o godzinie 17:00, rozpoczniemy mecz z Foto-Higieną już o godzinie 13:00. Przyspieszenie godziny meczu nastąpi również w następnej ligowej kolejce. W przyszłą środę nasza drużyna uda się w kolejny wyjazd, tym razem do Legnicy. Spotkanie, które miało się rozpocząć o godzinie 18:00 ostatecznie rozpocznie się dwie godziny wcześniej, czyli o 16:00. Pod koniec maja czeka tarnogórzan także wyjazd do Świdnicy. Obecnie trwają rozmowy z drużyną przeciwną, aby również i w tym przypadku przyspieszyć godzinę rozpoczęcia spotkania. Najprawdopodobniej uda się mecz rozegrać także o godzinie 16:00. Kluby są bardzo blisko wypracowania wspólnego terminy.

 

Przed naszą drużyną pozostało także pięć meczów domowych do zakończenia sezonu 2020/2021. Dwa z nich zostaną rozegrane dzień później, niż pierwotnie planowano. Zmiany dotyczyć będą meczów z Pniówkiem Pawłowice oraz MKS-em Kluczbork. Spotkania te zostaną rozegrane w niedziele odpowiednio 9 maja oraz 6 czerwca o godzinie 15:00.

 

wiosna_3liga_zmiany

 

 

Dodaj komentarz