Już jutro, w środę 23 lutego, o godz. 17:00 na boisku w Ożarowicach Gwarek rozegra kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem będzie jeden z ligowych rywali tarnogórzan, czyli Pniówek Pawłowice Śląskie.Po piątkowej porażce z Ruchem Radzionków zawodnicy Gwarka będą starali się jak najlepiej wypaść, a sprawdzian przed nimi nie lada, bowiem do Ożarowic wybiera się Pniówek Pawłowice. Na dwa tygodnie przed ligą będzie to z pewnością niezły test na określenie, w jakim miejscu znajdują się obie ekipy.

Pawłowicka ekipa ma za sobą intensywny okres, bowiem zdołała dotychczas rozegrać 7 sparingów, a przy tym odbyć jeszcze obóz przygotowawczy w Kleszczowie, który niedawno się zakończył. Bilans tych siedmiu spotkań prezentuje się następująco: 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki, a w tym czasie przeciwnikami drużyny prowadzonej przez Grzegorza Łukasika były m.in GKS Jastrzębie, Odra Wodzisław czy Lechia Tomaszów Mazowiecki.Do rozgrywek III Ligi gr. 3 pawłowiczanie przystąpią z 10 miejsca, ponieważ w poprzedniej rundzie zdołali zgromadzić 23 punkty w 18 spotkaniach, zaś ich bilans bramkowy to 25-28.

W kończącym się za tydzień okienku transferowym nasz najbliższy rywal dokonał jedynie drobnych korekt w składzie, wypożyczając z Ruchu Chorzów Bartosza Musiolika (który rundę jesienną spędził w Odrze Wodzisław), natomiast z drużyną pożegnał się Wojciech Caniboł.


Po bezbramkowym remisie w lidze zarówno Gwarek, jak i Pniówek będą miały chrapkę na utarcie nosa przeciwnikowi przez zbliżającymi się rozgrywkami. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już w środę, 23 lutego, początek spotkania o godz. 17:00.

Dodaj komentarz