Miło jest nam Państwa poinformować, iż przetarg ogłoszony na dokumentację projektową dla budowy boisk piłkarskich na stadionie Gwarka zakończył się sukcesem, Do Urzędu Miasta Tarnowskie Góry wpłynęło aż 12 ofert na projektowanie.

 

Informacja Urzędu Miasta Tarnowskie Góry na temat wyników przetargu na projekt boisk piłkarskich: TUTAJ.

 

Urząd Miasta w Tarnowskich Górach sprawdza obecnie czy wszystkie oferty, które wpłynęły, spełniają wymagania ustawy o zamówieniach publicznych. Po weryfikacjach wszystkich ofert wybrana zostanie firma, która zaprojektuje dla nas upragnione boiska piłkarskie. Od podpisania umowy właściwi projektanci będą mieli 180 dni na wykonanie projektu oraz dostarczenie do Urzędu prawomocnych pozwoleń na budowę. Cieszymy się bardzo, iż z upragnionym dla nas wszystkich tematem tak dużo się dzieje. 

 

Temat dotyczący budowy boiska piłkarskich Gwarka bardzo często pojawia się na naszej stronie. Wcześniej o rozpoczęciu przetargu pisaliśmy TUTAJ. Cieszymy się, że temat tak szybko jest realizowany. Z niecierpliwością czekamy na dalsze postępy w przedmiotowej sprawie, z którymi oczywiście podzielimy się z Państwem za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Dodaj komentarz