Po bezbramkowych remisach w starciach z Polonią Łaziska Górne, a także Pniówkiem 74 Pawłowice nasza drużyna odniosła pierwsze zwycięstwo w meczu kontrolnym przed sezonem, w którym rywalem był Decor Bełk.

Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o 18, a rozgrywane było na boisku w Bełku. Nasi zawodnicy składnie konstruowali akcje, jednak na zdobycie premierowego gola przyszło nam czekać do drugiej części spotkania.

Tuż po przerwie po faulu w polu karnym, sędzia wskazał na „wapno”. Patryk Joachim podszedł do jedenastki i uderzając w prawy róg bramki zdobył gola, który dał Gwarkowi prowadzenie. Wynik nie uległ zmianie już do końca meczu i wygrana 1:0 stała się faktem.

W sobotę 24 lipca o godzinie 11:00, Gwarek zmierzy się na własnym stadionie z Dramą Zbrosławice. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

KS Decor Bełk – TS Gwarek Tarnowskie Góry 0:1 (0:0)

Bramki: Joachim

1 połowa: Tobor – Dyląg, testowany, Timochina, testowany– Zalewski, Barbus, Rakowiecki, testowany, Dworaczek – Jarka

2 połowa: testowany – Dyląg, testowany, Ziemianek, Pipia – Zalewski, testowany, Borycka, testowany, testowany – Joachim