Czas na zapowiedzianą przez nas parę dni temu niespodziankę. Jedną z atrakcji dzisiejszej „Sportowej soboty w Tarnowskich Górach” jest możliwość wylicytowania autentycznej koszulki zawodnika reprezentacji Polski oraz Borussii Dortmund – Łukasza Piszczka! Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na Ośrodek Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Miłosierdzie Boże” z Borowej Wsi – Mikołowa.

 

Przyznacie się, że zaskoczyliśmy Was, prawda? Nie ma w Polsce kibica, dla którego Łukasz Piszczek byłby osobą anonimową. Wychowanek Gwarka Zabrze, były gracz Herthy Berlin, a obecnie podstawowy zawodnik Borussii Dortmund to także 59-krotny reprezentant naszego kraju. Popularny Piszczu miał spory wkład w awans naszej reprezentacji na Mistrzostwa Świata w Rosji, które odbędą się w przyszłym roku. Koszulka naszego reprezentanta wraz z jego autentycznym autografem to cenny skarb dla każdego miłośnika piłki nożnej.

 

Zachęcamy bardzo gorąco do wzięcia udziału w naszej licytacji. Przypomnijmy, że cały dochód z licytacji przeznaczony jest na Ośrodek Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Miłosierdzie Boże” z Borowej Wsi – Mikołowa. 

 

Licytacja za pomocą serwisu Allegro trwa do 3 listopada do godziny 21:23. Akcja dostępna: TUTAJ.

DSC_1863

Dodaj komentarz