Miło jest nam Państwa poinformować, iż mecz derbowy, który odbędzie się w środę 19 kwietnia w Tarnowskich Górach, odbędzie się z pełnym udziałem publiczności – w tym kibiców gości. Odbywające się od kilku lat spotkania derbowe w Powiecie Tarnogórskim cieszą się dużym zainteresowaniem, stając się meczami bardzo prestiżowymi dla rozwoju naszego regionu. Utytułowany KS Ruch Radzionków, na stałe zapisany w kartach historii polskiej piłki nożnej oraz budujący coraz mocniej swoją markę TS Gwarek Tarnowskie Góry zasługują na to, aby rywalizować w sportowej atmosferze z udziałem jak największej ilości kibiców obydwóch drużyn.

 

Poniżej już teraz podajemy Państwu parę potrzebnych wskazówek dotyczących przedmiotowego widowiska:

1. Mecz TS Gwarek Tarnowskie Góry – KS Ruch Radzionków odbędzie się 19 kwietnia (środa) o godzinie 17:30 w Tarnowskich Górach (ul. Wojska Polskiego 2).

2. Spotkanie będzie mogło zobaczyć maksymalnie 999 kibiców.

3. Ze względu na podjęte szczególne środki ostrożności w dniu meczu piłkarskiego, Zarząd TS Gwarek Tarnowskie Góry prosi wszystkich kibiców, aby w miarę możliwości udali się na mecz piłkarski z pominięciem samochodów osobowych.

4. Ze względu na fakt zabezpieczenia meczu przez dodatkowe służby Komendy Wojewódzkiej oraz Powiatowej Policji, dostęp do okolic stadionu z udziałem samochodu osobowego może zostać ograniczony.

5.Zostaną otwarte dwie kasy biletowe, pierwsza od ul. Mickiewicza, druga od ul. Wojska Polskiego (na godzinę przed meczem). Mimo wszystko zachęcamy jak zawsze wszystkich kibiców o wcześniejsze pojawienie się na stadionie.

 

Zachęcamy już teraz o zaplanowanie sobie tego środowego popołudnia z Gwarkiem!

1 komentarz

  • mariusz-musti 25 / 04 / 2017 Reply

    Tylko zwyciestwo Gwareczku.

Dodaj komentarz