Jedną z tradycji Gwarka jest coroczna dystrybucja klubowych kalendarzy. Również i w tym roku Klub przygotował ofertę dla firm, chcących zareklamować się dzięki marce Gwarka Tarnowskie Góry. Nasz Klub z roku na rok czyni coraz większe postępy, rozwijając się przy tym sportowo oraz organizacyjnie. Efekty widoczne są gołym okiem. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz dołączyć do grona innych firm skupiających się wokół Gwarka – ta oferta jest dla Ciebie!

 

Możliwość reklamy w naszym kalendarzu daje możliwość dotarcie firmie do szerokiego spektrum odbiorców. Kalendarz na nowy 2017 rok dystrybuowany będzie nie tylko na terenie powiatu tarnogórskiego, ale także wykraczając poza jego granice, aby dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców. Tradycyjnie kalendarze trafiają między innymi do instytucji państwowych, samorządowych, szkół, podmiotów gospodarczych, sportowców oraz kibiców.

 

Więcej informacji uzyskają państwo w klubowym sekretariacie pod numerem telefonu: (32) 770-01-22, oraz drogą mailową: sekretariat@tsgwarek.pl.

 

Zapraszamy gorąco do współpracy!

Dodaj komentarz