Treningi w drużynach młodzieżowych Gwarka Tarnowskie Góry idą pełną parą. Dziś kolejna porcja wiadomości z naszej Akademii Piłkarskiej. Tym razem pod lupę weźmiemy rocznik 2010, którym opiekują się na co dzień Maksymilian Tomala wraz z Danielem Brzeziną. 
 
 
Grupa od początku roku trenowała z pełnym zaangażowaniem. Mimo drobnych problemów związanych z dostępnością obiektów treningowych na początku roku kalendarzowego związanych ze stanem pandemii, nasi młodzi zawodnicy jak na zawodowców przystało zakasali rękawy i ciężką pracą podnosili swoje piłkarskie umiejętności. Zimowy okres treningowy jak do tej pory przebiega w roczniku 2010 bardzo sprawnie, a występami na turnieju, a także rozgrywając mecze kontrole nasza młodzież wchodzi na kolejne szczeble umiejętności.
 
sparing_2010_tomala_strzybnica
 
Zimowy okres przygotowawczy podsumował u swoich zawodnik trener grupy, Maksymilian Tomala:
 
Nasza grupa liczy 23 zawodników. Nasza drużyna w czasie przerwy zimowej odbyła wiele jednostek treningowych, rozegrała 12 sparingów, wzięła udział w jednym turnieju oraz zaliczyła obóz weekendowy. Procentowy udział w treningach wynosił 82%. Częste występy pozwoliły naszej drużynie nad pracą nad błędami, które zdarzały nam się w zeszłym roku. Chłopcy podczas przerwy zimowej zanotowali ogromny progres zarówno pod kątem indywidualnym jak i zespołowym. Zespół poczynił spory postęp co było widać z każdym kolejnym meczem kontrolnym.
 
 
Warto także raz jeszcze podkreślić dobrą pracę, jaką grupa wykonała podczas obozu sportowego w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku. Krótki materiał z pobytu naszych młodych zawodników prezentujemy naszym Kibicom TUTAJ.
 
 

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko było częścią naszej drużyny to zapraszamy na darmowe treningi testowe.

Więcej informacji udzielą trenerzy:

daniel_brzezinaDaniel Brzezina: 730 930 625

maksymilian_tomalaMaksymilian Tomala: 512 331 478

 

sparing_2010_tomala_naklo

 

Dodaj komentarz