pierwsza

Górny rząd od lewej: Bartłomiej Cymerys, Dawid Jarka, Michał Bobryk, Tadeusz Urbainczyk, Alexander Mrozek, Sebastian Pączko, Jakub Dyląg, Remigiusz Curyło.

Środkowy rząd od lewej: Oskar Stanik, Dominik Konieczny, Mateusz Śliwa, Patryk Timochina, Adam Dzido, Mateusz Rosół, Andrzej Wiśniewski, Mateusz Górka, Bartosz Żak, Jakub Sołdecki, Łukasz Niemiec.

Dolny rząd od lewej: Sławomir Pach, Grzegorz Fonfara, Bartłomiej Podolski (kierownik drużyny), Sebastian Gawełczyk (drugi trener), Krzysztof Górecko (trener), Marcin Suchański (trener bramkarzy), Kinga Skrodzka (fizjoterapeutka), Adrian Sikora.

 

TS Gwarek Tarnowskie Góry

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiIlość minut
2Jakub DylągObrońca00401174
3Alexander MrozekObrońca1000180
4Adam DzidoObrońca11201530
5Bartosz ŻakObrońca00000
6Remigiusz CuryłoObrońca0010774
7Dawid JarkaNapastnik130201415
8Grzegorz FonfaraPomocnik21401285
9Łukasz NiemiecPomocnik00000
10Patryk TimochinaPomocnik0030559
11Mateusz GórkaPomocnik0110260
12Mateusz RosółBramkarz00000
13Dominik KoniecznyPomocnik00401007
14Mateusz ŚliwaObrońca0050951
15Michał BobrykPomocnik0010160
16Oskar StanikNapastnik0220380
17Sebastian PączkoPomocnik42101507
18Sławomir PachPomocnik27401419
19Tadeusz UrbainczykNapastnik1000183
20Adrian SikoraPomocnik2010566
21Bartłomiej CymerysObrońca20101526
22Jakub SołdeckiPomocnik0110415
23Andrzej WiśniewskiBramkarz00301530