pierwsza_2020-2021_jesien-strona

 

TS Gwarek Tarnowskie Góry 2020/2021

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiGole samobójczeIlość minut
1Jakub ToborBramkarz000000
2Kacper CzajkowskiObrońca00300444
4Adam DzidoObrońca417101711
5Daniel BarbusPomocnik325001330
7Robert ChwastekPomocnik11000362
8Maciej BoryckaPomocnik0000051
9Patryk JoachimNapastnik10200546
10Patryk TimochinaPomocnik00300902
11Dawid JarkaNapastnik71300995
12Mateusz RosółBramkarz000000
13Kacper JoachimObrońca01000235
14Konrad PipiaObrońca32500979
15Marek PtakNapastnik00000146
16Sebastian DworaczekPomocnik111001003
17Sebastian SiwekPomocnik232001490
18Sławomir PachPomocnik11200445
19Oskar SkrzyniarzPomocnik01000150
20Jakub DylągObrońca017011842
21Rafał KulińskiPomocnik473001694
23Andrzej WiśniewskiBramkarz002001980
24Oktawian ObuchowskiObrońca101001320
25Jakub GrycPomocnik000000
26Tomasz PośpiechPomocnik00000204
27Oskar ZiemianekObrońca0000011
77Michał RakowieckiPomocnik01100326

 

Po rundzie jesiennej 2020/2021 odeszli:

ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiWzrostWagaRozegrane meczeIlość minut
Bartosz BartczukPomocnik0010181766291
Jakub JoszkoObrońca00001867400
Kamil BętkowskiPomocnik1100178739518
Kevin KołodziejObrońca002019485141084
Paweł KuliszObrońca0010192806495
Sebastian PączkoPomocnik621018375161259
Łukasz StosiekPomocnik0100185744213
Print Friendly