pierwsza

Górny rząd od lewej: Bartłomiej Cymerys, Dawid Jarka, Michał Bobryk, Tadeusz Urbainczyk, Alexander Mrozek, Sebastian Pączko, Jakub Dyląg, Remigiusz Curyło.

Środkowy rząd od lewej: Oskar Stanik, Dominik Konieczny, Mateusz Śliwa, Patryk Timochina, Adam Dzido, Mateusz Rosół, Andrzej Wiśniewski, Mateusz Górka, Bartosz Żak, Jakub Sołdecki, Łukasz Niemiec.

Dolny rząd od lewej: Sławomir Pach, Grzegorz Fonfara, Bartłomiej Podolski (kierownik drużyny), Sebastian Gawełczyk (drugi trener), Krzysztof Górecko (trener), Marcin Suchański (trener bramkarzy), Kinga Skrodzka (fizjoterapeutka), Adrian Sikora.

 

TS Gwarek Tarnowskie Góry

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiIlość minut
2Jakub DylągObrońca00401476
4Adam DzidoObrońca42302070
5Kamil CholerzyńskiPomocnik0000520
6Remigiusz CuryłoObrońca0010954
7Dawid JarkaNapastnik131301914
8Grzegorz FonfaraPomocnik35501820
9Sławomir JaworskiNapastnik0000189
10Patryk TimochinaPomocnik0030706
11Mateusz GórkaPomocnik0110276
12Mateusz RosółBramkarz0000270
13Dominik KoniecznyPomocnik00501224
14Mateusz ŚliwaObrońca00501491
15Kamil WawocznyObrońca00000
16Oskar StanikNapastnik0220506
17Sebastian PączkoPomocnik72101923
18Sławomir PachPomocnik48601910
19Mateusz KorzusPomocnik00000
20Adrian SikoraPomocnik2010614
21Bartłomiej CymerysObrońca20201886
22Paweł JuraszczykPomocnik1000274
23Andrzej WiśniewskiBramkarz00311800

 

Byli zawodnicy

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole samobójczeIlość minut
Tadeusz UrbainczykNapastnik100090183
Alexander MrozekObrońca100020180
Michał BobrykPomocnik001060160
Bartosz ŻakObrońca0000000
Łukasz NiemiecPomocnik0000000
Jakub SołdeckiPomocnik0110110415