kadra_gwarek_jesien_2019

 

TS Gwarek Tarnowskie Góry 2019/2020

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiWzrostWagaRozegrane meczeGole samobójczeIlość minut
2Szymon PrzystalskiObrońca01101908990599
3Oskar ZiemianekObrońca000017872000
4Adam DzidoObrońca1090195901401260
5Kamil CholerzyńskiPomocnik0140178751601358
6Kevin KołodziejObrońca10001948530140
7Sebastian PączkoPomocnik8040183751701414
8Łukasz StosiekPomocnik000018574000
9Mateusz MazurekPomocnik120017269160969
10Patryk TimochinaPomocnik0010182751501133
11Dawid JarkaNapastnik3400182801701017
12Mateusz RosółBramkarz00001938720180
13Patryk JoachimNapastnik232018170140440
14Konrad PipiaObrońca1370175751701509
15Tomasz PolakObrońca1030185801501229
16Sebastian DworaczekPomocnik0000172646056
17Sebastian SiwekPomocnik0000176711074
18Sławomir PachPomocnik121018175100338
19Adrian PytlikPomocnik0000183792026
20Jakub DylągObrońca0120176701601097
21Rafał KulińskiPomocnik4610182661801515
23Andrzej WiśniewskiBramkarz0000189821601440
24Jakub ToborBramkarz000018769000
77Jakub GrycPomocnik000017368000

 

Po rundzie jesiennej 2019/2020 odeszli:

ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiWzrostWagaRozegrane meczeIlość minut
Damian KowalczykPomocnik0010--584
Dawid FojcikPomocnik0010--497
Kamil BętkowskiPomocnik52301787315966
Przemysław OziębałaPomocnik30401807714844
Print Friendly