pierwsza

Górny rząd od lewej: Bartłomiej Cymerys, Dawid Jarka, Michał Bobryk, Tadeusz Urbainczyk, Alexander Mrozek, Sebastian Pączko, Jakub Dyląg, Remigiusz Curyło.

Środkowy rząd od lewej: Oskar Stanik, Dominik Konieczny, Mateusz Śliwa, Patryk Timochina, Adam Dzido, Mateusz Rosół, Andrzej Wiśniewski, Mateusz Górka, Bartosz Żak, Jakub Sołdecki, Łukasz Niemiec.

Dolny rząd od lewej: Sławomir Pach, Grzegorz Fonfara, Bartłomiej Podolski (kierownik drużyny), Sebastian Gawełczyk (drugi trener), Krzysztof Górecko (trener), Marcin Suchański (trener bramkarzy), Kinga Skrodzka (fizjoterapeutka), Adrian Sikora.

 

TS Gwarek Tarnowskie Góry

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiGole samobójczeIlość minut
1Grzegorz HomelBramkarz000000
2Paweł StarzyńskiObrońca000000
4Adam DzidoObrońca10000270
5Kamil CholerzyńskiPomocnik10000270
6Remigiusz CuryłoObrońca0000064
7Dawid JarkaNapastnik10000166
8Grzegorz FonfaraPomocnik0000071
9Dawid FojcikPomocnik0000017
10Patryk TimochinaPomocnik00000137
11Mateusz GórkaPomocnik0020047
12Mateusz RosółBramkarz000000
13Patryk JoachimNapastnik01000104
14Mateusz ŚliwaObrońca00200135
15Michał ChrabąszczPomocnik10200270
16Albert PiwkoPomocnik0000071
17Przemysław OziębałaPomocnik10000270
18Sławomir PachPomocnik1000090
19Mateusz KorzusPomocnik000000
20Jakub DylągObrońca00000225
21Bartłomiej CymerysObrońca00000154
22Paweł JuraszczykPomocnik00100150
23Andrzej WiśniewskiBramkarz00000270
97Bartosz PikulPomocnik00000189