pierwsza

Górny rząd od lewej: Bartłomiej Cymerys, Dawid Jarka, Michał Bobryk, Tadeusz Urbainczyk, Alexander Mrozek, Sebastian Pączko, Jakub Dyląg, Remigiusz Curyło.

Środkowy rząd od lewej: Oskar Stanik, Dominik Konieczny, Mateusz Śliwa, Patryk Timochina, Adam Dzido, Mateusz Rosół, Andrzej Wiśniewski, Mateusz Górka, Bartosz Żak, Jakub Sołdecki, Łukasz Niemiec.

Dolny rząd od lewej: Sławomir Pach, Grzegorz Fonfara, Bartłomiej Podolski (kierownik drużyny), Sebastian Gawełczyk (drugi trener), Krzysztof Górecko (trener), Marcin Suchański (trener bramkarzy), Kinga Skrodzka (fizjoterapeutka), Adrian Sikora.

 

TS Gwarek Tarnowskie Góry

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiIlość minut
2Jakub DylągObrońca10402106
4Adam DzidoObrońca53502970
5Kamil CholerzyńskiPomocnik10301320
6Remigiusz CuryłoObrońca00101234
7Dawid JarkaNapastnik182402621
8Grzegorz FonfaraPomocnik36702074
9Sławomir JaworskiNapastnik0000349
10Patryk TimochinaPomocnik00401234
11Mateusz GórkaPomocnik1120582
12Mateusz RosółBramkarz0000360
13Dominik KoniecznyPomocnik01602026
14Mateusz ŚliwaObrońca01702448
15Kamil WawocznyObrońca00001
16Oskar StanikNapastnik0220522
17Sebastian PączkoPomocnik106202893
18Sławomir PachPomocnik712812713
19Mateusz KorzusPomocnik00002
20Adrian SikoraPomocnik20301018
21Bartłomiej CymerysObrońca41302790
22Paweł JuraszczykPomocnik2010746
23Andrzej WiśniewskiBramkarz00412700

 

Byli zawodnicy

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane meczeGole samobójczeIlość minut
Tadeusz UrbainczykNapastnik100090183
Alexander MrozekObrońca100020180
Michał BobrykPomocnik001060160
Bartosz ŻakObrońca0000000
Łukasz NiemiecPomocnik0000000
Jakub SołdeckiPomocnik0110110415