KADRA SEZON 2021/2022

 

Drużynowe 1

 

W górnym rzędzie od lewej stoją: Norbert Jaszczak, Marcin Pisarek, Szymon Przystalski, Kacper Czajkowski, Dawid Jarka, Mateusz Bąk, Wojciech Pisarek, Kamil Zalewski.

W środkowym rzędzie od lewej stoją: Sebastian Dworaczek, Oskar Ziemianek, Jakub Gryc, Marcin Rosół, Jakub Tobor, Michał Bodys, Patryk Timochina, Maciej Borycka, Kacper Joachim.

W dolnym rzędzie od lewej siedzą: Michał Rakowiecki, Daniel Barbus, Bartłomiej Cymerys (asystent trenera), Łukasz Ganowicz (pierwszy trener), Magdalena Prończuk (fizjoterapeutka), Rafał Bytomski (trener przygotowania fizycznego), Jakub Dyląg, Oskar Skrzyniarz.

 

 

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiRozegrane meczeIlość minut
1Jakub ToborBramkarz00000
12Mateusz RosółBramkarz00100
23Michał BodysBramkarz001181620

Obrońca

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiRozegrane meczeIlość minut
4Mateusz BąkObrońca034171485
13Kacper JoachimObrońca1019458
17Oskar ZiemianekObrońca00026
20Jakub DylągObrońca043181590
22Szymon PrzystalskiObrońca003161440
44Kacper CzajkowskiObrońca004171441

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiRozegrane meczeIlość minut
5Kamil ZalewskiPomocnik101151168
6Daniel BarbusPomocnik517171400
7Jakub GrycPomocnik00000
8Maciej BoryckaPomocnik10213642
10Patryk TimochinaPomocnik0027295
14Patryk GrychtolikPomocnik1127591
15Marcin PisarekPomocnik00013550
16Sebastian DworaczekPomocnik00110474
21Wojciech PisarekPomocnik20113568
67Michał RakowieckiPomocnik00013484
77Norbert JaszczakPomocnik313181429

Napastnik

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiRozegrane meczeIlość minut
9Karol StanekNapastnik420151168
11Dawid JarkaNapastnik21214709